Linnavolikogu liikmed

Volikogu liige Komisjon Erakond e-post
Tanel Mõistus Linnavolikogu esimees Eesti Reformierakond tanel.moistus[@]keila.ee
Jaan Murdla Volikogu aseesimees, Rahanduskomisjoni aseesimees Valimisliit Sõbralik Keila jaan.murdla[@]gmail.com
Kalle Kask Sotsiaalkomisjoni esimees Eesti Reformierakond kalle.kask[@]gmail.com
Meelis Aab Keskkonnakomisjon, Korrakaitsekomisjon   meelis.aab[@]gmail.com
Andrus Loog Rahanduskomisjoni esimees, Sotsiaalkomisjon, Korrakaitsekomisjon Eesti Reformierakond andrus.loog[@]kirurgiakliinik.ee
Erki Fels Kultuurikomisjoni esimees Eesti Reformierakond erki.fels[@]keila.ee
Anneli Pärlin Kultuurikomisjoni liige Valimisliit Sõbralik Keila anneliparlin[@]gmail.com
Mati Krusel Keskkonnakomisjoni aseesimees Eesti Reformierakond mati.krusel@gmail.com
Timo Suslov   Eesti Reformierakond timo.suslov[@]keila.ee
Ivar Krustok Kultuurikomisjoni aseesimees, Keskkonnakomisjon Eesti Reformierakond ivarkr[@]gmail.com
Viljar Paalaroos Keskkonnakomisjoni esimees, Revisjonikomisjoni liige Valimisliit Sõbralik Keila paalaroos[@]gmail.com
Mati Õunloo Keskkonnakomisjon Sotsiaaldemokraatlik Erakond matio[@]hot.ee
Elmet Puhm   Valimisliit Sõbralik Keila elmetp[@]gmail.com
Karl Olaf Loog Kultuurikomisjon, Rahanduskomisjon Eesti Reformierakond kloog[@]hotmail.com
Margus Välja Kultuurikomisjoni liige, Revisjonikomisjoni liige Eesti Reformierakond meesobin[@]mail.ee
Snežana Ušakova Revisjonikomisjoni esimees, Rahanduskomisjoni liige   usa73[@]mail.ru
Tanel Suslov Korrakaitsekomisjoni aseesimees Eesti Reformierakond suslovtanel[@]hotmail.com
Tarmo Tamkivi Korrakaitsekomisjoni esimees, Rahanduskomisjon Eesti Reformierakond tarmo.tamkivi[@]gmail.com
Pärje Ülavere   Sotsiaaldemokraatlik erakond parjeulavere[@]gmail.com