Keila päev 2017 toimub 27.mail!

*            *                *                *              *                   *               *              *              *              *

Keila Päevast pikemalt loe siia klikkides. 

 

Informatsioon Keila Kultuurikeskus telefon 6045 045;  kultuur@keila.ee 

LAADA PÄEVAL ON INFOTELEFON  513 2246

Katrin Sassi - pealava - katrins@keila.ee

Kalle Kask, Aare Lepiksaar - lasteala, atraktsioonid, toitlustus, tehnilised küsimused - kalle@keila.ee; aare@keila.ee

Maret Lepiksaar, Riina Heina - messiala (vabaühendused, muud kooslused) - maret@kultuuriguru.ee; riina.heina@keila.ee

Marge-Elin Roose - laat, lastelava - marge@keila.ee 

 

LAADA  PLAAN:

Kauplemise tingimused Keila laadal:

* Müügikoha broneerimiseks tuleb täita müügikoha taotlus hiljemalt 08.05.2017 (k.a).

* Laada müügikoha broneering jõustub peale rendisumma õigeaegset laekumist korraldaja arveldusarvele, s.o 10 tööpäeva jooksul peale taotluse aktsepteerimise vastust.

* Hea laadamaine säilitamiseks on korraldajal õigus piirata kauplejate müügikohtade arvu ja tõkestada sobimatute teenuste ja kaupade müümine.

* Kauplejaid lubatakse laadaplatsile ainult paberkandjal maksekorralduse esitamisel.

* Kauplemise aeg on 27.05.2017 kell 9.00 - 16.00.

* Laada paigutamine toimub:

26.05.2017 kell 20-00 – 23.00

27.05.2017 kell 05.00 – 08.00.

* Kaupleja seab müügikohale reklaami kaupleva firma või isiku

nimega.

* Kui juba rendisumma tasunud kaupleja otsustab laadal mitte osaleda, korraldaja rendisummat ei tagasta.

* Müügikoha ja selle lähima ümbruse hoiab korras kaupleja.

KA LAHKUDES JÄÄB MÜÜGIPLATS KORDA!