Covidi tõttu on kahel aastal pidanud Keila päev ära jääma. Seda enam rõõmustame traditsiooni jätkumise üle!
Keila päeval toimub laat, kus on müügil nii toit, taimed kui käsitöö. Messialal saab tutvuda kohalike ettevõtete ning vabaühendustega. Saab süüa ja juua, lastele on mänguala.
Päeva jooksul jõuavad lavale nii linna väikseimad kui suuremad laulu- ja tantsulapsed, tulemas on rahvakultuuriblokk.
Õhtuses osas esinevad Keila päeval Keila oma bänd Jupiter. Peaesinejana on välja kuulutatud ansambel Supernova ja Ivo Linna ning erikülalisena Kaire Vilgats. Paraku saabus 25.mail teade, et seoses haigestumisega ei saa Ivo Linna seekord Keila Päeval koos ansambliga Supernova esineda, aga ta soovib Keila rahvale kaunist Keila Päeva!  Kontsert toimub. Laulavad lisaks Kaire Vilgatsile Supernova laulja Rainer Michelson ja Antti Kammiste.

Olete väga oodatud!

 

Head laadalised!


Keila Päev toimub  laupäeval 28.mail 2022 aastal.

Keila laadale registreerimine kuni 23. maini 2022.a: registreerimisvormi kaudu.
 

Keila Kultuurikeskus

Info telefon 5132246

 

Liikluskorraldus:

Head Keila elanikud!

Keila laada korraldajad vabandavad sulgemisele kuuluva piirkonna elanike ja asutuste ees võimalike ebamugavuste tekitamise pärast.

Liiklus suletakse Keskväljakul, Haapsalu ja Paldiski maanteel kell 18, laada paigutus algab kell 19. Liiklus avatakse 29. mail kell 01.00.

Nagu tavaliselt, jäävad läbikäidavaks jalgväravate esised, tänavad ise on liikluseks suletud.

 

Keila Kultuurikeskus

Keila Päeva tõttu on liiklus laada ja pidustuste ajal suletud 27.maist kella 18:00-st kuni 29. mai kella 01:00.ni. Liiklusele suletuks jääb tänavaala linnavalitsuse ees asuvast Keskväljak - Luha -Ülesõidu tn ringristmikust Keskpargini, Haapsalu mnt Ohtu teeni, Paldiski mnt. Jaama tänavani. Ringristmik ise on liiklusele avatud.  Uus tänav on ühesuunaline suunaga Ohtu teest Keskväljakuni.

27 mail alustatakse lava ehitusega Keskväljak 15 ette ja toiduala rajamisega Kultuurikeskuse ette parklasse. Laadaliste paigutus algab 27. mail kella 19:00-21:00ni ja 28.mail kella 06:00-08:30ni.

Kauplejate liikumine müügiplatsile:

Laada külastajatele: