Hea keilalane või Keila sõber                                                              

                                                                      

Kas soovid teada, kas oled tõeline Keila-tundja? Kui jah, siis mängi seda BINGO mängu.                                                      

Saad end tõeliseks keilalaseks pürgivaks või tõelise keilalase ajaloo tundmise I   või II tasemel olevaks nimetada kui saad märkida tehtuks/ärakäiduks või kogetuks kõik ruutudes mainitud tegevused /faktid/ paigad. Lisaks on sinna juurde pandud huvitavaid fakte, tegevusi või küsimusi, millele saad ise vastuseid otsida, kas internetist, vanavanematelt, põlistelt keilakatelt või näiteks Harjumaa Muuseumist küsides.                                                                      

Tõelise keilalase ajaloo tundmise Bingo I ja II tase:                       

Igale ruudule vastab küsimus vastava bingoga kaasasolev küsimus (teisel lehepoolel). Bingoruudud ülevalt vasakult paremale lugedes 1-5. Ülevalt teises reas jälle vasakult paremale 6-10 jne. Lisavürtsi lisab mängule, kui teed tõestuseks iga leitud koha juures ka tõendava endli-pildi (selfie) ning kui kõik kohad leitud ja bingo täismäng tehtud, siis vali üks lemmikpilt, käidud kohtadest või kohast, mille puhul said midagi uut või huvitavat teada ning postita see oma Facebooki või Instagrami lehele #keilabingo. Jaga seda kogemust sõpradega!                             

PS! Mängu mängides tuletame meelde, et hetkel kui mäng välja tuleb, on üleriigiliselt kehtimas veel eriolukord, seega palume sellega tingimata arvestada - mõned paigad ei pruugi hetkel olla avatud ning kindlasti tuleks mängu mängimine ühildada niikuinii planeeritud jalutus- või poeskäiguga. Kindlasti pidada kinni kehtestatud reeglitest maksimaalselt 2 inimest korraga, 2m distantsi jt!  Soovitame ka kanda avalikus kohas liikudes maski, et minimeerida võimalikku viiruse levikut (viirusekandjad võime olla ka sümptomiteta!). Lisaks loomulikult ka üleüldised viisakusreeglid - kui mõni ajaloolise koha peal on hetkel mõni muu avalik või eraomandisse kuuluv koht, siis tuleb pildistamisega olla veidi delikaatsem, arvestades avaliku ruumi reegleid ning andmekaitseseadust!                       

Mõnusat jalutamist ja mängimist Keila ajaloos.               

Ajaloolisi pilte Keilast võid leida peale vanemate ja vanavanemate ning põliste keilalaste fotolbumite ka internetileheküljelt ajapaik.ee ja raamat "Keila enne ja nüüd"

Tõeliseks keilalaseks pürgimise bingo:

Lae alla:

Tõelise keilalase ajaloolise kodulinna tundmise Bingo nr 1 

Tõelise keilalase ajaloolise kodulinna tundmise Bingo nr 2       

Võta ka appi Keila turismikaart (pdf)

Turismikaart 1 lk jpg

Turismikaart 2 lk jpg

Keila bingod, küsimused ja mängujuhendi koostas Aare Lepiksaar.

Toimetaja: MARET LEPIKSAAR