Volikogu liige Komisjon Erakond e-post
Tanel Mõistus Linnavolikogu esimees Eesti Reformierakond tanel.moistus[@]keila.ee
Jaan Murdla Volikogu aseesimees, Rahanduskomisjoni esimees Valimisliit Sõbralik Keila jaan.murdla[@]gmail.com
Tõnu Kaur Rahanduskomisjoni aseesimees Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kaurt[@]hotmail.com
Kalle Kask Sotsiaalkomisjoni esimees Eesti Reformierakond kalle[@]keila.ee
Erki Fels Kultuurikomisjoni esimees Eesti Reformierakond erki.fels[@]keila.ee
Anneli Pärlin Sotsiaalkomisjoni aseesimees, Keskkonnakomisjon Sotsiaaldemokraatlik erakond anneliparlin[@]gmail.com
Andrus Loog Rahanduskomisjon, Sotsiaalkomisjon, Korrakaitsekomisjon Eesti Reformierakond andrus.loog[@]kirurgiakliinik.ee
Mati Krusel Keskkonnakomisjon Eesti Reformierakond mati.krusel[@]gmail.com
Timo Suslov Rahanduskomisjon, Revisjonikomisjon, Planeerimiskomisjon Eesti Reformierakond timo.suslov[@]keila.ee
Ivar Krustok Planeerimiskomisjon, Kultuurikomisjon Eesti Reformierakond ivarkr[@]gmail.com
Viljar Paalaroos Keskkonnakomisjoni esimees, Revisjonikomisjoni aseesimees, Planeerimiskomisjon Valimisliit Sõbralik Keila paalaroos[@]gmail.com
Paul Taklaja Planeerimiskomisjoni aseesimees Isamaa Erakond paul.taklaja[@]gmail.com
Oksana Jõe Korrakaitsekomisjoni aseesimees, Rahanduskomisjon Keskerakond joe.oksana[@]gmail.com
Karl Olaf Loog Korrakaitsekomisjoni esimees, Kultuurikomisjon, Keskkonnakomisjon Eesti Reformierakond kloog[@]hotmail.com
Ahti Noor Kultuurikomisjoni aseesimees Sotsiaaldemokraatlik erakond ahti.noor[@]gmail.com
Karen Teinemaa Keskkonnakomisjoni aseesimees, Rahanduskomisjon Eesti Konservatiivne Rahvaerakond karen.kallais[@]hotmail.com
Tarmo Tamkivi Planeerimiskomisjoni esimees, Rahanduskomisjon Eesti Reformierakond tarmo.tamkivi[@]gmail.com
Pärje Ülavere Kultuurikomisjon Sotsiaaldemokraatlik erakond parjeulavere[@]gmail.com
Aare Lepiksaar Sotsiaalkomisjon, Kultuurikomisjon Eesti Reformierakond aare.lepiksaar[@]keila.ee 
Janne Sirel Sotsiaalkomisjon, Kultuurikomisjon Eesti Reformierakond sireljanne[@]gmail.com 
Merike Käver Revisjonikomisjoni esimees, Rahanduskomisjon Isamaa Erakond kavermer[@]gmail.com