« Tagasi

Lasteaed Vikerkaar juurdepääsutee liikluskorralduse muudatus 22.11-06.12.2021

Alates 22 novembrist kuni 6 detsembrini 2021 muutub ajutiselt lasteaia Vikerkaar juurdepääsutee liikluskorraldus seoses Põhja tn 12b kinnistu trasside ehitusega.

Jalakäijatele on tagatud juurdepääs Põhja tänavalt Selveri ja Espak ehitusmaterjalide poe kõrval asuvalt kergliiklusteelt, avatud on jalgväravad lasteaia ees ja taga. Põhja tänaval on jalakäijatele paigaldatud ajutine sild kraavi ületamiseks.

Autodega lasteaia Vikerkaar juurde sel ajavahemikul sõita ei saa. Põhja tn 10a ja Põhja tn 10b kortermajade kinnistute juurdepääsuteid kasutada ei ole lubatud, va. lasteaeda teenindav transport (toidukaubad jms.). Lapsevanemad, kes kasutavad lapse lasteaeda toomiseks autot, soovitame auto parkida kaupluste Selver või Espak parklatesse ning tulla sealt lasteaeda jalgsi,  kasutades lasteaia tagumist väravat. Samuti võib auto parkida Põhja tänava äärde Utilitase kinnistu kõrvale ja sealt jalgsi lasteaeda tulla.

 

Küsimuste tekkimise korral palun võtta ühendust Keila Linnavalitsusega. Vabandame tekkivate ebameeldivuste pärast ja loodame mõistvale suhtumisele.

JALAKÄIJATE LIIKLUSSKEEM

AUTODE LIIKLUSSKEEM