« Tagasi

45.nädal 2020

Esmaspäev, 2.november:

Täna hommikul olid Keila Kooli pargimaja ees ootel Keila Jalgpalliklubi maskott Hundu, Keila  noorsoopolitseinikud, jalgpalliklubi aktivistid ja kooli tugipersonal, kes jagasid saabujatele helkureid. Räägitakse helkuri vajalikkusest, ohutust liiklemises.  Helkurid koguti Keila jalgpalliklubi sponsorite abiga.

Keila Muusikakoolis oli korraga kaks kontserti. Hans Cristian Aavik (viiul) ja Karolina Žukova klaveril ning Valle-Rasmus Roots tšellol ja Sten Lassmann klaveril esitasid Bachi, Beethoveni, Bartoki, Piatti, LIgert, Pärdi ja teiste loomingut.

Selgus, et AX-Teatri näitleja Marilin Prants pälvis Harjumaa Harrastusteatrite festivalil Kosel näitlejapreemia.

Täna alustati Paldiski maantee äärde peatumistaskute  ehitamisega.

Keskpargi purskkaev on läks talvepuhkusele. Kohtumiseni kevadel!

 

Teisipäev, 3.november:

Keila Kool kuulutas välja logokonkurssi „Keila Hariduse 330" visuaalne identiteedi leidmiseks. Osaleda võivad kõik Keila Kooli õpilased ja vilistlased. Konkursil osaleja võib esitada mitu ideekavandit. Konkursil osaleja kannab vastutust selle eest, et esitatud töö on esitaja originaallooming ja töö autoriõigused ei kuulu kolmandale isikule. Hiljem on konkursi korraldajal õigus seda logo kasutada vastavalt oma soovidele. Logol peaks olema välja toodud „Keila Haridus 330". Ideekavandite esitamise tähtaeg on 30. november 2020, pärast tähtaega esitatud ideekavandid konkursil ei osale. Kavandid tuleb saata e-posti aadressile kai.kulbok@keilakool.ee või tuua huvijuhi Kai Kulboki kätte. Kavandile tuleb lisada esitaja kontaktandmed. Laekunud töid hindab Keila Kooli direktori poolt moodustatud komisjon. Ideekonkursi tulemused avalikustatakse Keila Kooli kodulehel hiljemalt 15.detsembril 2020.  2021. aastal koolis ja kogukonnas tähistatakse Keila piirkonnas haridustegevuse algusest 330 aasta möödumisele pühendatud tegevused, mis kulmineeruvad järgmise aasta 27. novembril suure vilistlaste kokkutulekuga.

Kultuurikeskusesse kavandatud salongiõhtu „Täna õhtul …" Johan Randvere ja Evelin Samuel Randverega jäi ära Johani enesegarantiini pärast. Välja ostetud pääsmed kehtivad järgmisel sarja "Täna õhtul.." sündmusel 2.detsembril, kui külla tulevad Olav Ehala ja Nele - Liis Vaiksoo. NB! Laud tuleb kultuurikeskuses broneerida. Soovi korral ostab kultuurikeskus piletid tagasi.

Muusikakoolis andsid kontserdi Sandra läägus (metsosopran) ja Evita Lohu (klaver). Kavas oli Brahms, Liszt, Mozart, Rahmaninov, Ravel ja teised.

Keila Korvpallikooli naiskond võitis Keila Kooli saalis taaskord OSK-i naiskonda - seekord oli tegemist väga pingelise mänguga. Kui esimese veerandaja suutsime võita 18:12, siis poolajaks võttis OSK meil sabast kinni ning läks juhtima seisul 35:25.  Kolmandal veerandil õnnestus meil taaskord eduseisule mängida ehk mängu saatuse otsustamine jäi viimastele sekunditele.  Vastane läks 1.36 minutit enne lõppu juhtima seisuga 58:56. Meie aga jonni ei jätnud ning minut enne mängu lõppu viskas Maarja Sillamaa olulise kolmese, mis viis meid punktiga juhtima. Seejärel viskas vastane kaks vabaviset mööda ning sai lauapalli, kuid mängisime tubli kaitset ning saime hoopiski ise vabaviskejoonele astuda. Seitse sekundit mängida. Põnevuse hoidmiseks viskasime vabavisked mööda. Vastane sai palli, aga meie õnneks jooksis aeg armutult otsa. Lõppseisuks 59:58! Meie tublimad: Kristel Talv 16 punkti, 6 vaheltlõiget, Maarja Sillamaa 13 punkti, Anni Sild ja Simona Bartkova mõlemad 10 punkti, Anni arvele lisandus veel 9 lauda ning Simona 11 lauda. Järgmisena tuleb meile külla Pärnu naiskond. Mäng toimub 8. novembril kell 15:15 Keila koolis! Mask pähe ja tule kaasa elama!

Eesti Panga nõukogu kinnitas teisipäeval keskpanga asepresidendiks Keila Kooli 21.lennu vilistlase Veiko Tali. Praegu rahandusministeeriumi kantslerina ametis olev Tali alustab tööd Eesti Pangas 2021. aasta algusest.

Täna toimus Keila Rukkilille lasteaias evakuatsiooniõppus. Kõik läks hästi! Oli tossu, oli ärevust, mõni lapsuke ikka väga ehmunud, aga "päästetud" said nii väikesed kui suured rukkilillekesed. Ilm soosis meid kohe väga ning lõpuks saatis meile ka tänutäheks imelise vaatepildi kahekordse vikerkaare näol. Aitäh Kalju Õunmannile ja tublile kollektiivile

Keila Linnavalitsus saatis kinnistunaabritele teate, et on algatanud projekteerimistingimuste avatud menetluse Keilas gaasitorustiku ehitusprojekti koostamiseks Keila linna kinnistutel Ringtee 20, Jõe tn 62, Männiku tänav T1, Ehitajate tee 3, Vaikne tänav, Turu tn 1 // Keila raudteejaam, Linnamäe tee, Haapsalu maantee, Jõe tn 62a, Ringtee 22, Linnamäe tee 27, Kaare tänav, Pargi tänav T2, Jõe tänav T1, Männiku tänav T2, Ehitajate tee, Ringtee 16, Männiku tänav, Pargi tn 4a, Ringtee, Jõe tn 62b, Kaare tn 4, Paldiski mnt 21, Ehitajate tee 6, Pargi tn 2b, Paldiski mnt 7, Pargi tn 2, Pargi tänav T2, Paldiski maantee, Piiri tänav, Piiri tn 8, Pae tn 10 ja Pae tänav. Gaasitorustik on vajalik Utilitas Eesti AS kuuluva katlamaja ja Harju KEK territooriumil asuva katlamaja liitumiseks gaasivõrguga, mille ühenduspunkt asub Lääne-Harju valla, Ohtu küla Keila metskond 55 kinnistul. Lisaks saavad gaasivõrguga liituda teised projekteeritavasse piirkonda jäävad Keila tarbijad. Keila Linnavalitsuse kaalutlused projekteerimistingimuste määramiseks on esitatud projekteerimistingimuste eelnõus ja selle seletuskirjas, mis on avaldatud Keila linna kodulehel.Projekteeritakse B kategooria gaasitorustik maksimaalse lubatud töörõhuga 5 bar. Gaasitorustiku magistraaltoru pikkus on orienteeruvalt 3,2 km. AS Gaasivõrk sõlmib kinnistute omanikega isikliku kasutusõiguse lepingu või taotleb Keila Linnavalitsuselt sundvalduse seadmist AS Gaasivõrk kasuks uute rajatiste paigaldamisel kinnistute koormamiseks. 30.10.-13.11.2020 saab linnavalitsuse e-posti aadressile klv@keila.ee esitada eelnõu kohta ettepanekuid ja vastuväiteid. Linnavalitsus teeb ettepaneku arutada projekteerimistingimuste määramist avalikku istungit läbi viimata.

 

Kolmapäev, 4.november:

Täna lõuna ajal tutvustas Vikerkaare majas end uus töögrupp, mis kannab nime "Looduse sõbrad". Töögrupi  eestvedajad on  Pöial-Liisi rühma õpetajad Piret Erikson ja Ringa Kedelauk. Loodussõprade eesmärgiks on kutsuda kõiki  sõlmima sinasõprust loodusega! Looduse tundmine algab koduõuest ja see peab olema sama loomulik kui lugemisoskus. Kui me loodust ei tunne, ei oska me seda ka hoida. Töögrupi maskotiks on vahva väike mesilane, kellele loodame peagi  läbi konkursi laste abiga nime leida.  Lasteaia katusealuse seinale on justkui võluväel tekkinud sügisrüüs vahtrapuu ning õppematerjalidega postkast, mis pakuvad igal aastaajal võimalusi saada loodusest uusi teadmisi. „Looduse sõbrad" töögrupp hakkab õppeaasta jooksul jagama rühmadesse vahvaid mõtteid ja ideid, mida võiks koos lastega ette võtta. Soovime, et peagi oleks igas rühmas sisse seatud oma looduse nurgake ning  kevadeks valmiks igal rühmal oma looduse raamat. Maitsvat piparmündi teed juues, nauditi puhkehetke loodusfotograafist õpetaja Ringa looduspilte vaadates ja kaunist Eestimaa loodust imetledes.

Tänase teadmisega on 10.- 12.novembril kavandatud Jõe tänava (lõigus Ülesõidu kuni Tuula tee) asfalteerimistööde ettevalmistus ning asfalteerimistööd. Nendel päevadel on kell 8.30 kuni 17.00 autoga Jõe tn liikumine eriti keeruline, sageli lausa võimatu. Palun vältige nendel päevadel mistahes autoga liikumist Jõe remondilõigul! Kohalikel, kes ei kavatse enne 8-t hommikul kodust lahkuda, kuid kavatsevad seda päeva kestel teha, parkida auto hiljem varahommikul kuhugi eemale.

Et Eesti Raudtee ei hakka riigis valitseva epidemioloogilise olukorra tõttu suuremat sorti peoga homset Balti Raudtee avamise 150.aastapäeva tähistama, saatis Keila linnavalitsus oma tervituse Olimar Hinni Fotojaht V  osalenud pildi väljatrükiga raudteelastele juba täna. Kingi võttis vastu keilakas, Eesti Raudtee ohutusteenistuse juht Tarvi Viisalu.  Pildi tagaküljele on kirjutatud pühendusena "Keila linnalt Eesti Raudteele Balti raudtee avamise 150.aastapäeval. Raudtee jõudmine Keilasse lõi tugeva  aluse Keila arengule."

Kirjanik Tiina Laanem tutvustas täna Harju Maakonnaraamatukogus oma uut raamatud "Kollase kassi komando", mille tegevus toimub Keilas. Raamatukogu direktor Rutt Enok ütles pärast lugemist, et see on nagu Keila oma "Bullerby" lugu."Kollase kassi komandot" praegu veel Keilas saadaval (vist) ei ole, kuid kindlasti on Tiina Laanem koos uue raamatuga kohal 14.novembri sündmusel "Keila Raamat 2020" Kultuurikeskuses. Raamatukogus on veel põnev näitus -pildiarvamismäng Triin Kuuslerilt ja Urve Mikkeri maalide näitus. Vaata pilte.

 

Neljapäev, 5.november:

Keila Linnavalitsuse 148.istung 5.novembril 2020.

Keila Linnavalitsus maksis sotsiaaltoetusi summas 1690,80 eurot.

Linnavalitsus kinnitas Keila Lasteaed Vikerkaar hoolekogu ettepanekul ning ettepanekus nimetatud rühmades lapse arenguks vajalike tingimuste olemasolu hindamise tulemusel  Keila Lasteaed Vikerkaar rühmade täituvuse ülemised piirnormid Muumide 3-6 aastaste laste aiarühmas, Naksitrallid-Rõõmupallid 3-6 aastaste laste aiarühmas ja Merineitsi 3-6 aastaste laste aiarühmas 22 last ning Arabella kuni kolmeaastaste laste sõimerühmas ja Pöial-Liisi kuni kolmeaastaste laste sõimerühmas 16 last.

Linnavalitsus koormas Eesti Lairiba Arenduse Sihtasutuse kasuks isikliku kasutusõigusega Keila linna omandis olevad kinnistud Tuula tee 7 (isikliku õigusega koormatava ala pindala on 194 m2), Tuula tee T1 (1428 m2), Ringtee (3062 m2),  Linnamäe tee (166 m2) ja Tööstuse tänav (639 m2). Isikliku kasutusõiguse sisu on õigus omada eespool loetletud kinnistutel maatükiga püsivalt ühendatud sideehitisi ning teostada kõiki töid, mis on vajalikud sideehitiste ehitamiseks ning sideehitise kasutamiseks, remontimiseks, korrashoiuks, hooldamiseks.

Linnavalitsus seadis tähtajatult sideehitise talumiskohustuse kehtestamiseks sundvalduse katastriüksusele lähiaadressiga Tööstuse tn 8, Keila linn (pindala  26595 m²) Eesti Lairiba Arenduse Sihtasutuse kasuks. Sundvaldusega koormatava ala suurus on 361 m². Sundvaldus seatakse sideehitise rajamiseks, talumiseks, kasutamiseks, korrashoiuks, ümberehitamiseks ja lammutamiseks.

Linnavalitsus otsustas koormata Keila linna omandis olev Jaama plats kinnistu AS Utilitas Eesti kasuks isikliku kasutusõigusega, mille sisu on õigus omada Jaama plats kinnistul maatükiga püsivalt ühendatud kaugküttevõrku ning teostada kõiki töid, mis on vajalikud kaugküttevõrgu ehitamiseks ning kaugküttevõrgu kasutamiseks, ümberehitamiseks, remontimiseks, korrashoiuks, asendamiseks, hooldamiseks ja muul viisil käitamiseks tehnorajatise talitluse tagamise eesmärgil.

Linnavalitsus väljastas ehitusloa päikeseelektrijaama rajamiseks Keilas Keskväljak 13a kinnistul asuva hoone katusele.

Linnavalitsus väljastas ehitusloa päikeseelektrijaama rajamiseks Keilas Uus-Paldiski tee 2 kinnistul asuva AS Keila Vesi reoveepuhastusjaama kinnistule.

Linnavalitsus kuulutas riigihankel „Keila lauluväljaku ja selle lähiümbruse välisruumi kujunduse ideekonkurss" võitjaks ideekavand märgusõnaga „KUBU", mille esitas Molumba osaühing ning jagas ideekonkursi auhinnafondi 9 500 eurot jaguneb vastavalt osalejate poolt esitatud nimekaartidel toodule.

Linnavalitsus kinnitas heakorrakonkursi komisjoni poolt esitatud tulemused, mille kohaselt parimateks tunnistati väikeelamute grupis Tervise põik 3 ja ettevõtete ja asutuste grupis Jaama 8. Komisjon ettepanekul antaks välja eripreemia „Traditsiooniline Keila aed" – Jõe 53 ja eripreemia „Parim väikeaed" – Vahtra 6.  Konkursi võitjaid premeeritakse väikeelamute grupis auplaadi, raamatu ja aiatarbelise kinkekaardiga 200 EUR väärtuses. Eripreemia grupi auhinnad on raamat ja aiatarbeline kinkekaart 200 EUR väärtuses. Võitja ettevõtete ja asutuste grupis saab auhinnaks auplaadi ja raamatu. Väikeelamute finaali objektid Aia 25 ja Kanarbiku 25 saavad kingituseks raamatu ja aiatarbelise kinkekaardi 100 EUR väärtuses.

Oli Eesti Raudtee, täpsemalt Balti raudtee avamise 150.aastapäev. Raudtee- ja Sidemuuseumi teaduri Tõnu Tammearu sõnul 5. novembril (vana kalendri järgi 24.10) 1870 Tallinn-Paldiski liinil liiklemist alustanud reisirongide kohta on teada, et Tallinnast väljus rong Paldiskisse hommikul kell 8.00 (Peterburi aja järgi) ja jõudis sihtjaama kl 9.55. Paldiskist sõitis õhtul Tallinna poole rong tagasi kell 18.00 ja jõudis sihtjaama kell 19.55. Tallinn-Paldiski rongide kiirus oli 30 versta tunnis (32 km/h), vahejaamades Keilas ja Kloogal olid üsna pikad peatused – Keilas 8-10 min. Balti raudtee avapidustused toimusid Eestimaa ja Peterburi kubermangude piiril Narva jaamas, kuhu külalised-pidulised viis hommikul Tallinnast Balti jaamast väljunud erirong (Extrazug) ning teinegi erirong, mis tuli Peterburi poolt. Rongiliikluse avas Keilale uued võimalused arenguks.

Galerii Keila jaama piltidest läbi aegade.

Galerii nüüdseks juba kasutusest maha võetud Keila jaama juhtimiskeskusest.

Seoses nädala alguses, esmaspäeval toimunud positiivse koroonajuhtumiga ning võimalike edasiste nakatumistega nüüd järgnevaid päevil otsustas pärast linna kriisikomisjoni juhtidega arutelu Keila Kool, et kogu IV kooliaste, gümnaasium, ehk et 10.-12. klassid on alates homsest, 5. novembrist kuni järgmise nädala lõpuni, 13. novembrini distantsõppel. Kes tunneb ennast hästi pühapäeval, 15. novembril, saab tulla 16. novembril kooli. Kes tunneb halvasti, on haige, peab jääma koju. Väga tervitatav on teha ka enne koroonatest.  Samuti on alates tänases kuni järgmise nädala reedeni, 13. novembrini peatatud kõik võistlused, sündmused, üritused ja muud koolimajast välja minemised. Järgmise nädala teises pooles võtame vastu järgmised otsused arvestades muuhulgas ka riikliku epidemioloogilist olukorda. Eeloleval nädalavahetusel, 7. ja 8. novembril, desinfitseeritakse kõik kolm koolihoonet. Tekkinud olukorrast on teavitatud õpetajaid, õpilasi ja lapsevanemaid.

Harju Maakonnaraamatukogu kutsus kohtuma lugemiskoeraga. Kohal oli koerajuht Marelle Papli ja lugemiskoer Ruby, koerajuht Maarika Luht ning Eesti Abi-ja Teraapiakoerte Ühingu kõneisik ja eestvedaja Maarja Tali. Infopäeval kuulis lugemiskoerte tegevusest, registreerimisest ja programmis osalemise kohta.

Saabus teade, et Dieter Weis, Barsbütteli tolleaegne vallavanem, kes 1990.aastal vastas Keila pöördumisele leida Saksamaalt endale sõpruslinn ja suhtles Keila linnavalitsusega hoogsalt ja andis abi mitmel moel, sai Saksamaa presidendilt Teeneteristi. Aumärgi üleandmine toimus 15. oktoobril tema kodulinnas Tostedtis ja selle andis üle maavanem. Pidulikul üritusel oli kohal tema perekond ja Barsbütteli volikogu esimees tema ametis olemise ajal. Dieter Weis on sündinud 1943.aastal, aga tegutseb ikka aktiivselt oma koduvallas edasi. On Punase Risti esimees, volikogu liige ja vallavanema kohusetäitja vajaduse korral. See on väga kõrge tunnustus, kui nii suure ja vägeva riigi presidendini on jõudnud info tema tegemistest.

 

Reede, 6.november:

Keila Lehes: esilehel raudtee ja jaamahoone suurest juubelist. Uudistes parkimistaskutest Paldiski maanteele, Keila haridus 330, jõuluvanade rongkäigust Keilas, Raamatupäevast, Saku kirikust, Keila kalendrist 2021, korvpallist ja abist leinajatele. Linnapea teeb pöördumise koroonaviirusest. Palamets pajatab kitsast raudteest rannakaitse teenistuses. Tegija on Tarvi Viisalu.

Linnavalitsus kuulutas Keila Lehes välja avaliku konkursi Keila Linnavalitsuse linnaarhitekti ametikohale. Ametikoha teenistusülesanded: Keila linna arhitektuurse ilme kujundamine, planeerimise-, projekteerimise-, arhitektuurialase töö korraldamine. Nõuded kandidaadile: arhitektuuri- või planeerimisalane kõrgharidus, eelnev erialane töökogemus, soovituslikult kohalikus omavalitsuses,  arvuti kasutamise oskus: teksti- ja andmetöötlus tööülesannete täitmiseks vajalikul tasemel ning eriala/valdkonnaga seotud programmide tundmine ja kasutamisoskus, eesti keel C1-tasemel, soovitav vene keele valdamine B2 tasemel, kohaliku omavalitsuse korraldust ja avalikku teenistust reguleerivate ning teenistusülesannete täitmisega seotud õigusaktide tundmine, sh planeerimisseadus ja ehitusseadustik, haldusdokumentide koostamise ja vormistamise oskus. Töö eeldab väga head kuulamis- ja suhtlemisoskust, kirjalikku eneseväljendusoskust, printsipiaalsust, pingetaluvust, korrektsust ja oskust teha koostööd. Tööle asumise aeg: kokkuleppel. Pakume võimalust eneseteostuseks ja põnevat tööd, head töökeskkonda, kaugtöö võimalust, asjatundlikku ja toetavat meeskonda. Teenistuskoha asukoht: Keskväljak 11, Keila linn. CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga ning haridust tõendav dokument palun saata 23.novembriks 2020 e-posti aadressil janne.kasi@keila.ee või Keskväljak 11, Keila linn 76608 Harju maakond.

Reedel ja laupäeval on kultuurikeskusel konkursi „Harjumaa laululaps" ette laulmised.

Saku I liiga mängus Keila Tervisekeskuses kohtuvad Keila Korvpallikool ja SK Nord Aid/Cramo . Mõlemad meeskonnad pole suutnud veel võiduarvet avada ja keegi ei soovi sellest mängust kaotajana lahkuda. Mäng kantakse üle ka interneti vahendusel.

 

Laupäev, 7.november:

Harju Maakonnaraamatukogu ootab lapsi koos vanematega ettelugemishommikule. Sel laupäeval loeb Kristel Kõrvits lastele raamatut "Olen issile kõige armsam". Rebaseissi tahab, et Rebasepoju teaks, kui väga issi teda armastab. Ta mõtleb välja vahva peitusemängu ja kirjutab Rebasepojule toredad kirjakesed, mis otsijat aitavad. Tule kuulama kuidas see armas seiklus lõppeb.

Arhitektuurimuuseum on kutsunud inimesi Keilasse, Harju KEKi peahoonesse ja Keila Kooli peahoonesse. 1980. aastate kolhoosiarhitektuuri huvitavamate näidete hulka kuuluv Harju KEK elab oma viimaseid päevi. 1956. aastal loodud Harju KEK ehk Kolhooside Ehituskontor alustas 1979. aastal uue keskuse kavandamist. EKE Projektis arhitektide Ain Padriku ja Rein Tominga kavandatud konstruktivistlikus laadis tehnotalituste hoone (sisearhitekt Rein Laur) valmis 1985. aastal ja nimetati aasta parimaks ehitiseks.

Keila Kooli hoone (Ehitajate tee 1, Keila) avati 21. detsembril 2010 ehk kümme aastat tagasi. Hoone arhitekti Toivo Tammiku (kaasautor Mart Rõuk, AB Ansambel) sõnul mõtlesid nad eelkõige koolimaja olemuse peale: „Koolimaja on koht, kus noor inimene saab süstemaatilises korras teateid selle kohta, mis teda elus edaspidi ees ootab. Kooli moodustavad eelkõige inimesed ja nende vahel kurseerivad ideed, mõtted ning suhted. Arvan, et selle arhitektuur peab soodustama turvalisi, selgeid ja ratsionaalseid suhteid inimeste vahel." 2011. valmis uue koolimaja põhjatiivana Keila Muusikakool. Arhitektuuribüroos Stuudio 3 Andres Põime poolt kavandatud hoone on hea näide, kus kasinast eelarvest hoolimata sai lõpplahendus funktsionaalne ja väljapeetud. Hoone silmapaistvaim osa on saal, mis pälvis 2011. aastal puitarhitektuuri konkursil vineeri kasutuse eripreemia.

Ringkäigud Keilas ehk Kadri Aller korraldab õhtuse retke „Keila sildade hämarad lood". Kohtume Keila Linnuse tänava silla juures. Retk kestab umbes 1,5-2 h. Selga soojad ja ilmale vastavad riided. Jalga mugavad, pori ja niiskust mittekartvad jalanõud. Pakume retkel soojenduseks teed. Keila linnas on mitu nägusat silda, mis pakuvad silmarõõmu nii kohalikele kui ka külalistele. Ilusad ja jubedad asjad kipuvad aga elus ikka käsikäes käima. Nõndaks on ka Keila jõgi läbi aegade olnud tunnistajaks nii mõnelegi kriminaalsele juhtumile. Retkel vestamegi Keila sildu külastades mõne neist tõestisündinud lugudest, mis pärinevad 19. sajandi lõpust ja 20. sajandi algusest.

 

Pühapäev, 8.november:

Harju KEKi peatselt lammutatavas peahoones toimub 8.novembril 2020 stardiga kell 15:00 siseorienteerumise võistlus. Viimane võimalus kiigata eheda nõukogudeaegse pärandi ruumidesse ja nurgatagustesse.