Nimi Ametinimetus Telefoni nr E-post/Vastuvõtuaeg Lisainfo
Enno Fels Linnapea

679 0700

 

enno.fels[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  

 

Timo Suslov Abilinnapea 
Majandus-, ehitus- ja keskkonnateenistus
679 0700                  510 8556 timo.suslov[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  
 
Eike Käsi Abilinnapea
Haridus- ja sotsiaalteenistus, rahvatervise valdkond

679 0700

517 5439

eike.kasi[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  
 
Maret Lepiksaar Abilinnapea
Arendus-, kultuuri-, noorsootööteenistus
5 221 163 maret.lepiksaar[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  
Puhkus 19.-26.10.2020, asendab Enno Fels
Maris Mäger Linnasekretär

679 0700

524 4708

maris.mager[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  

 

Avo Reiska Finantsjuht 679 0700 avo.reiska[@]keila.ee  
Valdur Vacht Pressiesindaja 679 0700, 5 134 922 valdur.vacht[@]keila.ee  
Majandus-, ehitus- ja keskkonnateenistus (abilinnapea Timo Suslov)
Siiri Hunt Linnaarhitekt 679 0712
siiri.hunt[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)  
 
Sven Andrejev Maakorraldaja 679 0715
sven.andrejev[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00
(soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Uno Paas Järelvalvespetsialist 679 0720
uno.paas[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Eero Olander Ehitusnõunik 679 0710
eero.olander[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)

 

Olar Barndõk Ehitusinsener 679 0706
olar.barndok[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)

 

Inge Angerjas Linnaaednik-keskkonnanõunik 679 0750
inge.angerjas[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Meril Topper Spetsialist 6 790 700 meril.topper[@]keila.ee  
Arendus-, kultuuri-, noorsootööteenistus (abilinnapea Maret Lepiksaar)
Jaanus Väljamäe Kultuurinõunik 679 0700

jaanus.valjamae[@]keila.ee 
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)

 
Haridus- ja sotsiaalteenistus (abilinnapea Eike Käsi)  
Terje Rämmel Haridusnõunik 679 0709
terje.rammel[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Kristel Kõrvits Haridusspetsialist 679 0713
kristel.korvits[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Piia Peterson Sotsiaalnõunik 679 0726
piia.peterson[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)

 

Ave Kivinukk Eestkostespetsialist

679 0725, 
5883 6764

ave.kivinukk[@]keila.ee
 

Puhkus 16.-20.11.2020, asendab Piia Peterson

 

Liina Sukk Lastekaitsetöötaja 679 1573,
518 8628
liina.sukk[@]keila.ee  
Kristel Karro Lastekaitsetöötaja

679 1579,

5300 5617

kristel.karro[@]keila.ee  
Ene Ellik Sotsiaaltöö spetsialist 679 0725,
5883 4883
ene.ellik[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Linnakantselei (linnasekretär Maris Mäger)
Marju Vipper Õigusnõunik 679 0729 marju.vipper[@]keila.ee

 

Jaana Ojala Jurist 679 0723 jaana.ojala[@]keila.ee  
Eve Maibak Infospetsialist 679 0700 eve.maibak[@]keila.ee  
Janne Käsi Personalispetsialist 679 0718 janne.kasi[@]keila.ee  
Raili Särev Volikogu referent 679 0700

raili.sarev[@]keila.ee

 
Heidi Kena Kantselei assistent 679 0714 heidi.kena[@]keila.ee  
Tarmo Rande IT spetsialist 6 566 550,
5 100 319
tarmo.rande[@]keila.ee  
Alar Abe IT spetsialist 55679403 alar[@]keilakool.ee  
Raamatupidamisteenistus (finantsjuht Avo Reiska)
Tatjana Tamm Pearaamatupidaja 679 0721 tatjana.tamm[@]keila.ee  
Eve Aarma Raamatupidaja 679 0716 eve.aarma[@]keila.ee  
Katri Reimann Raamatupidaja-eelarvestaja 679 0717 katri.reimann[@]keila.ee  
Piret Puolokainen Raamatupidaja