Nimi Ametinimetus Telefoni nr E-post/Vastuvõtuaeg Lisainfo
Enno Fels Linnapea 679 0700 enno.fels[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  
 
Timo Suslov Abilinnapea 679 0700                    timo.suslov[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  
 
Eike Käsi Abilinnapea 679 0700 eike.kasi[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  
 
Maris Mäger Linnasekretär 679 0700 maris.mager[@]keila.ee
T 15.00-18.00 (eelregistreerimisega)  
 
Avo Reiska Finantsjuht 679 0700 avo.reiska[@]keila.ee  
Valdur Vacht Pressiesindaja 679 0700, 5 134 922 valdur.vacht[@]keila.ee  
Maret Lepiksaar Arendusnõunik 5 221 163 maret.lepiksaar[@]keila.ee Välislähetus 11.-15.11.2019
EHITUS, MAAKORRALDUS, JÄRELVALVE, KESKKOND
Siiri Hunt Linnaarhitekt 679 0712
siiri.hunt[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)  
Puhkus 16.12.-22.12.19
Sven Andrejev Maakorraldaja 679 0715
sven.andrejev[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00
(soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Uno Paas Järelvalvespetsialist 679 0720
uno.paas[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Eero Olander Ehitusnõunik 679 0710
eero.olander[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Olar Barndõk Ehitusinsener 679 0706
olar.barndok[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Inge Angerjas Linnaaednik-keskkonnanõunik 679 0750
inge.angerjas[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
Puhkus 02.12.-13.12.19.
Meril Topper Spetsialist 6 790 700 meril.topper[@]keila.ee  
Andrus Nuudi Majandusjuhataja 6 790 700    
SOTSIAAL, KULTUUR, HARIDUS
Jaanus Väljamäe Kultuurinõunik 679 0700

jaanus.valjamae[@]keila.ee 
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)

 
Terje Rämmel Haridusnõunik 679 0709
terje.rammel[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Kristel Kõrvits Haridusspetsialist 679 0713
kristel.korvits[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
Puhkus 23.12.-31.12.19. Asendab haridusnõunik Terje Rämmel
Piia Peterson Sotsiaalnõunik 679 0726
piia.peterson[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Ave Kivinukk Sotsiaaltöö spetsialist

679 0725, 
58836764

ave.kivinukk[@]keila.ee
T 15.00-18.00; K 9.00-12.00 (soovitavalt eelregistreerimisega)
 
Liina Sukk Lastekaitsetöötaja 679 1573,
5188628
liina.sukk[@]keila.ee  
Ene Ellik Lastekaitsetöötaja 679 1579,
58834883
ene.ellik[@]keila.ee  
LINNAKANTSELEI
Marju Vipper Õigusnõunik 679 0729 marju.vipper[@]keila.ee  
Jaana Ojala Jurist 679 0723 jaana.ojala[@]keila.ee  
Eve Maibak Infospetsialist 679 0700 eve.maibak[@]keila.ee  
Janne Okspuu Personalispetsialist 679 0714 janne.okspuu[@]keila.ee  
Raili Särev Volikogu referent 679 0700

raili.sarev[@]keila.ee

 
Tarmo Rande IT spetsialist 6 566 550,
5 100 319
tarmo.rande[@]keila.ee  
Alar Abe IT spetsialist 55679403 alar[@]keilakool.ee  
RAAMATUPIDAMINE
Tatjana Tamm Pearaamatupidaja 679 0721 tatjana.tamm[@]keila.ee  
Eve Aarma Raamatupidaja 679 0716 eve.aarma[@]keila.ee  
Katri Reimann Raamatupidaja-eelarvestaja 679 0717 katri.reimann[@]keila.ee  
Piret Puolokainen Raamatupidaja