Rein Siim (sünd 1949)
 
26. oktoober 1993-4. aprill 2006
 
Ago Kokser (sünd 1952)
 
4. aprill 2006-26.september 2006
 
Andrus Loog (sünd 1963)
 
Alates 3. oktoobrist 2006 kuni 22.veebruar 2011
 
22.veebruar -    30.märts 2011  juhtis volikogu tööd aseesimees Mati Õunloo
 
Ago Kokser
 
Alates 30.märts 2011 - 1.november 2013
 
Tanel Mõistus
 
Alates 1.november 2013