42.nädal 2019

Esmaspäev, 14.oktoober:

Harjumaa Muuseumi direktori konkursi tähtaeg. Laekus 5 avaldust. Kõik kandidaadid vastasid nõuetele.

Komisjon valis 18-st Kaasavale eelarvele laekunud ettepanekust kuus, mis lähevad rahvahääletusele.

Keila Koolis algas Rebaste nädal. Keila Kool Pargimajas algas Kiusamisest vabaks nädal.

Harju maakonnaraamatukogus oli Eesti Rahvakultuuri Keskuse eestvedamisel alustatud aktsiooni „Hakkame Santima!" kadripäeva praktiline koolitus, kuhu olid oodatud kultuuritöötajad, noorsootöötajad, huvijuhid, koolide- ja lasteaeda õpetajad, kogukonna sädeinimesed ja kõik, kel mõte või soov minna marti või katri jooksma või teadmisi lihtsalt värskendada.  Praktilise koolituse eesmärk on värskendada mälu ja tõsta oma teadlikkust traditsioonilisest maskeerimis- ja sanditamiskombestikust.

Kultuurikeskuses oli startupkomöödia ÜKSSARVIK, mis jutustab Liisa Pulga ja Henrik Kalmeti poolt kehastatud kahe noore iduettevõtja teekonnast "kodugaraažist" maailma tehnoloogia mekasse Silicon Valleysse. Tempokas film annab autentse ja värvika pildi tehnoloogiafirma tegemise võlust ja valust, usaldamisest ja unistamisest, hullusest ja hulljulgusest... inspiratsiooniks mõistagi kõik maailma Steve Jobsid, Bill Gatesid, Mark Zuckerbergid ja Elon Muskid. Kõik unistavad miljardist… Lugu põhineb enam kui 30 reaalse Eesti startup-ettevõtja kohati uskumatutel ja humoorikatel juhtumistel ning kogemusel viimase 15 aasta jooksul. Filmi autoriks ja lavastajaks on edukas tehnoloogia-ettevõtja Rain Rannu, kes proovis filmi alal esimest korda kätt 2016. aastal gerilja-stiilis vändatud komöödiaga "Ameerika suvi". "Ükssarvik" on tema teine täispikk mängufilm.

 

Teisipäev, 15.oktoober:

Sotsiaalkeskuse erihoolekande noored käisid üle vaatamas Pargi 37 krunti, mis on mõeldud kogukonnas elamise teenuse maja rajamiseks. Õhtul toimus sotsiaalkeskuses antud maja eskiisprojekti tutvustamine naabritele ja pereliikmetele.

Eurocar OÜ sulges õhtul taas Usin TR ees oleva parkla betoonblokkidega. Järgmise hommikul võeti need ära ja avalikustati Harju Maakohtu  kohtumäärus 15.oktoobrist, millega kohustatakse Eurocar OÜ-d lubama Osaühingut Usin-TR  ja tema loaga isikuid kasutada tõrgeteta ööpäevaringselt piiramatu arv kordi Eurocar OÜ Harju maakonnas Keila linnas Tehase tänaval asuvat kinnistut sõiduteena, kõnni- ja/või jalgrattateena. Kohus kohustas Eurocar OÜ-d viivitamatult eemaldama Tehase tänaval asuval kinnistul kõik takistused, mis ei võimalda kinnistut sõiduteena, kõnni- ja/ või jalgrattateena kasutada.

Tervisenädala raames kuivatavad Vikerkaare lasteaia Arabella rühma lapsed endale puu-ja köögivilju. Tervislik ja maitsev amps kommi asemel talveks olemas!

Toimus Indrek Sei Ujumiskooli Sügisvõistlus.

 

Kolmapäev, 16.oktoober:

Selgusid Harjumaa Omavalitsuste Liidu poolt välja antavate Harjumaa Aasta Tegija kandidaadid, kelle hulgas on ka väärt tegijaid Keilast. Harjumaa Aasta Ettevõtte kandidaat on teiste hulgas Keila Haldus, Aasta panustaja 2019 kandidaat Timo Suslov, Aasta sädeinimene 2019 kandidaadid on Külli Peedi, Ilma Adamson ja Jaanus Väljamäe , Aasta tegu 2019 kandidaat Seikluspäev, Aasta vabaühendus 2019 kandidaat MTÜ Vaarikas Vahukoorega, Harjumaa tervisetegija 2019 kandidaat Katerina Rõbikova , Harjumaa tervisetegu 2019 kandidaadid on Orienteerumismatk "Liikudes Olümpiale" ja MTÜ Keila Teraapiakeskus Rehabilitatsiooniteenuse pakkumine laiendatud mahus. Auhinnad antakse üle üle Harjumaa aasta tegijate tänuüritusel 28.novembril Arvo Pärdi keskuses.

Vikerkaare lasteaia Merineitsi, Naksitrallide-Rõõmupallide ja Murumunade rühma lapsed tähistasid täna lõikustänupüha muinasjutulise mänguhommikuga. Lapsed kuulasid ja vaatasid lavastusmänguna muinasjuttu "Naeris". Sissejuhatuseks uuriti ja uudistati naeri seemet. Muinasjutu tegevus toimus paralleelselt nii tahvlil kiletatud nukkudega kui tasapinnal isevilditud näpunukkudega. Lavastusele järgnes sügislehti, vihmasabinat ja päikesepaistet kirjeldav muusikaline mängupidu. Lõpetuseks toimus oma rühmades hoidiste maitsmine, mis kajastub teises albumis. Suur aitäh õpetajatele Merikesele, Juunikale, Mallele ja Aunele. Tänusõnad rühmade rõõmsameelsetele meeskondadele ja särasilmsetele lastele osalemise eest

Keila Kultuurikeskus andis teada, et ootavad kaupmehi ADVENDILAADALE Keilas 1.detsembril 2019. Registreerimine algab 4.11.2019. 1.detsembril 2019 kell 11-16 toimub Keilas taas meeleolukas I advendi tähistamine. Lisaks toredatele esinejatele ja Jõuluvana postkastile on endiselt avatud ADVENDILAAT, kuhu ootame müüjaid. Oodatud on müüjad, kes pakuvad käsitööd, kodumaist ja jõuludega seonduvat kaupa, sooja jooki ning maitsvaid küpsetisi. Laat toimub õues Keila Kultuurikeskuse esisel parkimisplatsil, ühe müügikoha annetus 5 € . Palume kindlasti enne annetuse tegemist ennast registreerida! Annetuse palume kanda MTÜ Kultuurilaegas kontole EE352200221044543179 hiljemalt 27. novembriks, selgitusse märkida kaupleja nimi! Sellega kindlustate endale laadakoha. Broneeritud kohad, mille annetus ei ole laekunud 27. novembri õhtuks, lastakse vabaks. Info ja registreerimine: Riina Heina 6045 045; 51 322 46 või riina.heina@keila.ee

Tänasest (16.oktoobrist) on aadressil Paldiski maantee 33 (endise TREV-2 remonditöökojas, sissepääs Geoloogide tänavalt) avatud sõidu- ja pakiautokeskus.Ettevõtja Henno Kiviranna sõnul on peamised tegevused on sõidu ja pakiautode rehvitööd ja uute rehvide müük, rehvihotell, Bosch Diagnostika, autode hooldus ja remont, 3D sillastend, käigukasti dünaamiline õlivahetus, konditsioneeri täitmine, elektritööd.

Harju Maakonnaraamatukogus oli õpituba "Unistades õnnelikuks". Unistustest eesmärgi saavutamiseni, töötoa läbiviija Ermil Miggur.

 

Neljapäev, 17.oktoober:

Pidulikul sündmusel linnavalitsuses selgusid konkursi Keila Kodud Kauniks 2019 võitjad. Väikeelamute grupi võitja  on Kullerkupu 18, II koht– Barsbütteli 12 ja III koht – Barsbütteli 17. Ettevõtete ja asutuste grupi võitja on AS ESPAK Keila kauplus  ja teine  Miki lasteaed. Kortermajade grupi võitja on Põhja 20, teine Piiri 5 ja kolmas Paldiski mnt 28e. Eripreemia „Traditsiooniline Keila aed" pälvis Jõe 12, eripreemia „Keila puitarhitektuuri säilitamise eest" ja „Parim väliköök"– Jõe 2 ning eripreemia „Kortermaja kaunis aed" – Aia 33. Väikeelamute finaali objektid olid veel  Raba 33,Nurmenuku 4, Nurmenuku- põik 1, Aukamäe 27. Auhinnatud said kingiks Keila linna lipu ja raamatu Kaunid Kodud 2019, võitjad lisaks veel hoone seinale kinnitatava kauni kodu auplaadi, eramut esimesed kolm ka kinkekaarti 150 eurole. Vaata pilte.

Ajaleht äripäev teatas, et 8.oktoobril välja antud Eesti Korterühistute Liidu eriauhinna „Tähelepanelik, kõigi elanikega arvestav korteriühistu" laureaat on korteriühistu Piiri 5 Keilast.

Keila Linnavalitsuse 95.istung 17.oktoobril 2019.

Linnavalitsus otsustas korraldada riigihanke lihthankemenetluse „Keila linna jäätmejaama operaator tähtajaga kuni 31.07.2021" e-menetlusena. Hanke eest vastutavaks määrati abilinnapea Timo Suslov, kes on ka hanke läbiviimiseks moodustatud komisjoni esimees. Määrati ka teised komisjoni liikmed, kes on linnaaednik-keskkonnanõunik Inge Angerjas ja jurist Jaana Ojala.

Linnavalitsus suunas avalikustamisele Keila Muusikakooli arengukava

Linnavalitsus saatis Keila Linnavolikogu menetlusse Koolilõuna toetuse kasutamise tingimuste ja korra muutmise määruse eelnõu. Muudatuse jõustamisel saavad tulevikus 1.-7 klassi õpilased soovi korral süüa tasuta mitte ainult suppi, vaid ka praadi, kusjuures riigieelarves ette nähtud toetuse ja koolilõuna tegeliku maksumuse vahe kaetakse Keila linna eelarvest. Seal juures on Waldorfkooli Läte 1.-7.klassi rahvastikuregistri andmetel Keila linna õpilaste Keila linna eelarvest makstava koolilõuna toetuse suurus ühe õpilase kohta on võrdne linna munitsipaalkoolide õpilastele makstava toetusega. Waldorfkooli Läte 1.-7.klassi rahvastikuregistri andmetel Keila linna õpilaste Keila linna eelarvest makstava koolilõuna toetuse suurus ühe õpilase kohta on 0,64 eurot kuni 31. detsembrini 2019. 8.-12.klassi õpilastel  riigieelarves ette nähtus toetuse ja koolilõuna tegeliku maksumuse vahe tasub jätkuvalt lapsevanem või eestkostja.

Linnavalitsus saatis linnavolikogu menetlusse eralapsehoiuteenuse toetamise korra muutmise eelnõu, millega viiakse määrus kooskõlla viimasel ajal muutunud seadustega. Toetuse saamise õigus on taotlejal tema teenusel oleva lapse eest, kui lapse elukoht, mis  ühtib vähemalt ühe lapsevanema elukohaga, on Eesti rahvastikuregistri andmetel Keila linn.

Keila linnas said alanud õppeaastaks 2019/2020 kõik 2-7 aastased lapsed lasteaiakoha, kui nad olid põhikomplekteerimise ajaks esitanud lasteaiakoha taotluse infosüsteemi ARNO kaudu. Juhul, kui lapsed saavad 1,5 aastaseks õppeaasta kestel, siis kohe lasteaiakohta pakkuda ei ole. Nemad kasutavad lapsehoiuteenust kuni järgmise õppeaasta alguseni. Käesoleva määruse alusel toetatakse neid Keila linna lapsi, kellele Keila linn peaks seaduse järgi võimaldama laste alushariduse ja lapsehoiu teenust, kuid kes ei ole saanud Keila linna koolieelses lasteasutuses lasteaiakohta. Käesoleval 2019. aastal on kasutanud eralapsehoiu teenust 42 last ja seda 11 erinevas hoius. Kõige enam kasutatavad hoiud: Lee Lastehoiu – 29 Keila last; Triibuliine OÜ– 3 last; OÜ Viimsi Mängutuba– 2 last; Pille perepäevahoid – 1 laps; Kalli-Kalli Lastehoid – 2 last.

Linnavalitsus loobus isikule hoolduse seadmisest, kuna hooldaja määramist ei peetud põhjendatuks. Sotsiaaltoetusi maksti kokku summas 2182 eurot 42 senti.

Linnavalitsus kinnitas Keila Kooli hoolekogu koosseisu 2019/2020.õppeaastaks. Hoolekogu liikmed on Veljo Reinik - 2.klasside esindaja, River Tomera  - 3.klasside esindaja, Viljar Paalaroos- 4.klasside esindaja, Peteri Grauen- 5.klasside esindaja, Helen Püümann- 6.klasside esindaja, Sirje Pulk - 7.klasside esindaja, Märt Mathisen - 8.klasside esindaja, Kaja Kisel      - 9.klasside esindaja, Anneli Pärlin - 10.klasside esindaja, Lea Pisa - 11.klasside esindaja, Andrus Loog - 12. klasside esindaja, Mirjam Pärtel  - õppenõukogu esindaja I kooliastmes, Heli Israel- õppenõukogu esindaja II-III kooliastmes, Raili Haugas - õppenõukogu esindaja IV kooliastmes, Karmo Tihane - vilistlaste esindaja, Kaarel Allikmäe - kooli toetava organisatsiooni esindaja (AS Harju Elekter) ning Eike Käsi - linnavalitsuse esindaja.

Linnavalitsus kinnitas Keila Põhikooli hoolekogu 2019/2020.õppeaastal koosseisus Oksana Post- I kooliastme lapsevanemate esindaja, Anastassia Varlamova  - I kooliastme lapsevanemate esindaja, Veera Putonen - II kooliastme lapsevanemate esindaja, Natalja Selivertsova  - II kooliastme lapsevanemate esindaja, Julia  Haud - II kooliastme lapsevanemate esindaja, Jelena Piispanen  - III kooliastme lapsevanemate esindaja, Jelena Strelko - III kooliastme lapsevanemate esindaja, Arina Alektorova - vilistlaste esindaja, Jana Denissova  - õpetajate esindaja, Svetlana Suldenko - õpetaja esindaja .

Linnavalitsus lõi Keila Lasteaed Miki struktuuri  alates 01.11.2019 juurde üheasendusassistendi ametikoha. Lasteaia Miki struktuuris on nüüd 42,76 ametikohta.

Linnavalitsus kinnitas Keila linna eelarvest vabaühenduste toetamisega seotud dokumentide vormid.

Linnavalitsus väljastas ehitusloa vee- ja kanalisatsioonitorustiku ehitamiseks Haapsalu mnt 1a kinnistu liitumiseks ühisveevärgi ja-kanalisatsiooni tänavatorustikuga ja kasutusloa Uus-Paldiski tee T1 ja Uus-Paldiski tee kinnistutele ehitatud kanalisatsiooni- , sademeveekanalisatsiooni- ja veetorustikule.

Kasutusloa sai päikeseelektrijaam Koidu tn 98a asuval kinnistul ning üksikelamud aadressil  Pargi tn 27 ja Uus tn 20a.

Linnavalitsus määras projekteerimistingimuste kaugküttetorustiku projekti koostamiseks kinnistutele Pae tn 4, Pae tn 5, Keskväljak 10a, Luha tänav, Pae tänav, Keskväljak 10 ja Pae tn 3.

Linnavalitsus määras projekteerimistingimused Oja tn 3 kinnistule abihoone (sauna) ehitusprojekti koostamiseks. Kinnistu suurus on 1473 m² ja sihtotstarve 100% elamumaa. Juurdepääs kinnistule on Oja tänavalt. Vastavalt Keila linna üldplaneeringule kehtib piirkonnas väikeelamumaa juhtotstarve.

Projekteerimistingimused määrati  Teaduse tn 1c asuvale  954 m2 suurusele 100% elamumaa kinnistule  üksikelamu projekti koostamiseks. Juurdepääs kinnistule on Teaduse tänavalt. Kinnistu on hoonestamata.

Linnavalitsus kavatseb määrata Keila linnas moodustatava uue liikluspinna nimeks Uus-Paldiski tee.

Linnavalitsus andis otsustuskorras Pae tn 10 korteriühistule  Pae tn 10 kinnistuga külgnev tänavarajatise osa üldpinnaga 34 m2, tähtajaga 01.11.2019 kuni 31.10.2024, üürihinnaga 23 (kakskümmend kolm) eurot aastas prügimaja rajamiseks ja kasutamiseks.

Linnavalitsus saatis Keila Linnavolikogu menetlusse eelnõu Keila linnale kuuluva Pargi tn 2 asuv kinnistu võõrandamiseks otsustuskorras Aktsiaseltsile Keila Vesi. Pargi tn 2 asuval kinnistul asuva hoone kasutamise jätkamiseks munitsipaalkooli pidamiseks sõlmitakse samaaegselt võõrandamistehinguga AS-ga Keila Vesi tähtajatu üürileping, mille kehtivuse alguskuupäev on kinnistu omandi ülemineku päev ning mille üürihind vaadatakse üle pärast Pargi tn 2 asuva hoone rekonstrueerimist. 2010. aastal Keila linnavalitsuse tellimusel koostatud dokumendi „Keila linnale kuuluvate varade juhtimise konsolideerimine analüüs" jõuti järeldusele, et „suuremate linna enda haldushoonete ehitamise või renoveerimise puhul oleks pindade üleandmisest kinnisvara AS-ile kasu linnale, sest kinnisvara AS saaks võtta laenu hoone ehitamiseks ning linn võtaks pärast valmimist hoone pikaajalisele rendile, mille arvelt tasutaks laenumakseid. Väheneb koormus linnaeelarvele - kulutuste jaotumine pikema ajaperioodi lõikes ning samuti vähenevad koos sellega investeeringuteks vaja olevad ühekordsed summad.". See järeldus on aktuaalne ka täna, kui linn planeerib leevendada Keila munitsipaalkoolide ruumipuudust Pargi tn 2 kinnistul asuvale hoonele juurdeehituse rajamisega.

Linnavalitsus saatis linnavolikogu menetlusse  eelnõu Keila linna 2019. aasta eelarve II lisaeelarvest  kogumahus 159 098 eurot, millest 150 000 on üksikisiku tulumaksu laekumise arvelt.

Rukkilille lasteaeda pidav Keila Alushariduse OÜ on peresõbralik ettevõte. Eile toimunud pidulikult tunnustusüritusel andsid eile,17. oktoobril märgise üle sotsiaalminister Tanel Kiik ja rahvastikuminister Riina Solman. Lõppmärgise pälvis tänavu 24 tööandjat, kes on läbinud keskmiselt kahe ja poole aasta pikkuse põhjaliku programmi, eesmärgiga muuta oma töökeskkond pere- ja töötajasõbralikumaks.

Keila Korvpallikooli esindusmeeskond sai kodus kirja suureskoorilise võidu. Teises kodumängus alistati Eesti Maavara/Baltic Agro tulemusega 116:61. Keila läks oma teede kohe mängu alguses, kui esimene veerandaeg võideti 31:16. Mängu resultatiivseim oli Keila poolelt Carl-Erich Sooär 26 punktiga. Nüüd on Keilal tabelis kahest mängust kaks võitu.

Keila Koolis oli kontsert Vaba Lava.

Noortetoas Mõte Kuubis oli noorte enda korraldatud Filmiõhtu.

 

Reede, 18.oktoober:

Keila Lehes: esiküljel tüdrukuterohkest (beebi)ballist raamatukogus.Keila leht tutvustab Keila linna aumärgi nr 003 laureaati Hans-Erik Laansalu (pildil). Uudistes uuest sõidu- ja pakiautokeskusest, taotlustevabast perehüvitise teenusest lapsevanematele, kaasa eelarve ettepanekutest, terviseradade uuest traktorist, soomusrongi Wabadus saabumisest Keilasse 27.oktoobril, noortetoa Mõte Kuubis tegevustest, kandleansamblist Sotto Voice, õpilasfirmade laadast ja muusikuid pildistavast Aivo Tammest. Keila Leht kutsub noori kandideerima noortevolikogusse. Koduloo rubriigis kirjutab Kadri Aller ajast, kui Keilas savitelliseid toodeti. Tegija on Riina Tammistu.

Algas kaasava eelarve hääletus. 2020. aastal on kaasava eelarve suurus Keila linna eelarves 15 000 eurot. Hääletusel saab osaleda iga vähemalt 16-aastane isik, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri andmetel hääletuse väljakuulutamise kuupäeva seisuga Keila linnas. Iga hääletusel osalev isik saab hääletada ühe ettepaneku poolt. Hääletus viiakse läbi elektrooniliselt 18.10.-18.11. 2019. Hääletada saab isiklikult, identifitseerides ennast isikutunnistusega või mobiil-IDga. Toetushääle saab hääletamise ajal esmaspäeviti, kolmapäeviti neljapäeviti ja reedeti 8.00-12.00, teisipäeviti 14.00-18.30 (v.a. 22 ja 23 oktoober), anda ka hääletuspunktis, mis asub Keila Linnavalitsuses (I korrusel asuvas inforuumis, Keskväljak 11), kasutades vajadusel töötaja abi. Keila Linnavalitsuses hääletades tuleb esitada isikut tõendav dokument ning anda allkiri. Hääletada saab SIIN

Valikus on:

1. Barsbütteli tänava mänguväljaku ehitus. Korrastada Loode-Keilas olev laste mänguväljak (Barsbütteli tänaval). Lisaatraktsioonide paigutamine.

2. Joogiveekraanid linnaruumis. Joogivee kraanide eesmärk on pakkuda inimestele võimalust täita oma isiklik veepudel, kustutada janu peale sportimist ja pakkuda värskendust palaval suvepäeval ringi liikudes. Joogivee kraanide olemasolu vähendab tõenäoliselt pudelivee tarbimist ja mõjub seeläbi positiivselt ka keskkonnale. Joogiveekraanid võiksid asetseda näiteks terviseradade ja staadioni läheduses ning kohtades, kus inimesed meelsasti oma vabal ajal liiguvad, näiteks rongijaam, pargid, suurema jalakäijate liiklusega tänavad, mänguväljakud.

3. Kaasaegsed rattahoidlad Keila linnas. Kaasaegsed kõrged rattahoidjad loovad oluliselt suurema mugavuse ratta lukustamiseks ja ei riku ratta rehvi, ega painuta kodaraid. Tänapäeval on väga erinevate rehvilaiustega jalgrattaid, samuti õhkkummidega tõukerattaid, mis ei mahu praegu kasutusel olevatesse rattahoidjatesse. Võimalus oma ratast mugavalt ja hoolikalt lukustada hoiab ära pinge ja ebamugavustunde, mis on eriti oluline laste vaimse heaolu hoidmiseks. Võimalus ratast turvaliselt ja mugavalt lukustada julgustab inimesi nii jalgrattaid kui ka tõukerattaid kasutama igapäevastel liikumistel linna piirides.

4. Keila Noortekeskuse raadioruum. Ettepanek on uuendada Keila Noortekeskuse raadioruumi tehnikat, et raadio otse-eetris saab heli kõrvale pakkuda ka videopilti. Uue tehnika abil saavad nooremad ja vanemad huvilised teha uudiseid, jutusaateid, ülekandeid erinevatest üritustest jne.

5. Koerte jalutusplats. Jalutusplats võimaldab koertel ringi joosta kinnisel territooriumil. Koerte kinnist jalutusplatsi/mänguväljakut Keilas veel ei ole.

6. Laenutusautomaadid raamatukogu juurde. Ettepaneku mõtteks on paigaldada Harju Maakonnaraamatukogu juurde raamatute laenutamise pakiautomaadid. Klient saaks kodulehe kaudu raamatuid laenutada, otsides andmebaasis soovitud teaviku ning tellides selle pakiautomaati. Raamatukogu töötaja paneb raamatu pakiautomaati ja tellijale tuleb sms-teavitus või e-kiri uksekoodiga. Nii saab tellija raamatule järgi minna temale sobival ajal.

Keila Õllesaal / SNCO Pruulis esineb kitarrist Ivar Kannelmäe.

Avalikustamisele läksid Pargi 2 detailplaneering ja Üldplaneeringu eskiis.

Tänasest Mõte3s üleval näitus Keila Noortekeskuse fotoringi 2018-2019 parimatest piltidest.

 

Laupäev, 19.oktoober:

Harju Maakonnaraamatukogu ettelugemishommikul loetakse Davide Boosta Dileo raamatut "Tead, mis meil juhtus?"

Kultuurikeskuses on Huvitavate kohtumiste klubi kokkusaamine.

Laupäeval alustab taas Keila Rahvaliiga lauatennises.

Keilas on paarkümmend Kerava Õllesõprade Klubi liige, külastatakse Lehe pruulikoda ja Keila Õllesaal / SNCO Pruuli.

 

Pühapäev, 20.oktoober:

Keila JK esindusmeeskond kohtub kodus Tabasalu JK-ga