Keila Tervisekeskus

 

Kelgutamise reeglid Keila terviseradade Tankimäel

1. Kasutusel on kaks nõlva. Järsem nõlv (linnapoolsel suunal) on nendele, kes suudavad kelku juhtida (kooliealistele ja vanematele). Laugem nõlv on koolieelikutele ja väikelastele. Mäe külgedelt allasõit on keelatud.

2. Kelgutamise ala on nõlva keskel. Nõlva külgedelt toimub mäkketõus.

3. See, kes mäest alla sõidab, vastutab kõikide turvalisuse eest.

4. Ära seisa mäe all või nõlval seljaga laskujate poole. Pärast sõidu lõppu tõuse kohe püsti ja eemaldu ohutsoonist, samal ajal jälgides teisi kelgutajaid.

5. Mäest alla sõitmiseks tohib kasutada ainult kelke ja liulaudu. Keelatud on teravate nurkade ja väljaulatuvate osadega isetehtud mäest laskumise vahendid.

6. Väikelaste turvalisuse eest vastutavad lapsevanemad või saatjad. Ka laugemal nõlval võib kiirus ohtlikult suureks minna ja kelk sattuda mäe külgede lähedale. Külgedelt allasõit võib olla lapsele väga ohtlik.

7. Kui te näete mäel pahatahtlikkust ja oma käitumisega teisi ohustavaid inimesi, siis helistage turvafirma G4S numbrile  1911.

 

Keila skatepargi kasutamise eeskirjad:

Skatepark on avatud 7.00 – 23.00 (Keila linna avaliku korra eeskiri p.  6.9.)

 

 Iga sõitja vastutab oma tervise eest.

 Kiivri kandmine on kohustuslik.

 Skatepargis tohib sõita ainult selleks ettenähtud sõiduvahenditega   (spetsiaalsed jalgrattad, rula, tõukeratas ja skatepargi rulluisud).

 Mootorsõidukitega on pargi territooriumil sõitmine keelatud.

 Järgime Keila linna heakorra eeskirju(meil on prügikast).

 

Hea tava skatepargis:

Sõida ise ja lase teistel ka sõita !

 

Aita ja juhenda nõrgemaid !