Keila Tervisekeskus

Spordilinn

Keila Kergejõustikuklubi TIPP

klubi juht:

Irja Põlluveer ja Tiia Tamsalu

telefon:

Irja Põlluveer (tel. 5137741) ja Tiia Tamsalu(tel.5205401)

e-post:

kjktipp@gmail.com.

kodulehekülg:

 

Keila Jalgpalliklubi

klubi juht:

Targo Kaldoja

telefon:

5 094 476

e-post:

targok@hot.ee

kodulehekülg:

www.keilajk.ee

 

 

Keila Lauatenniseklubi Pinksiproff

treener

 

telefon:

 

treener

Vahur Löör

telefon

56 699 711

e-post:

pinksiproff@gmail.com

Keila Mudellennuklubi

klubi juht:

Aado Salumäe

telefon:

5 178 034

e-post:

aado.salumae@HE.ee

kodulehekülg:

www.keilamudellennuklubi.ee

Keila Maleklubi

klubi juht:

 Elmar Niinepuu

telefon:

 

Võimlemisklubi Sistrum

klubi juht:

Sirje Aija

telefon:

5 218 275

e-post:

sirjeaija@hot.ee

 

 

 

JJ Street Tantsukool

Klubi juht

Klubi juht Keilas

Joel Juht

Kerttu Luik

telefon:

505 2829

e-post:

kerttu@jjstreet.ee

kodulehekülg:

www.jjstreet.ee/trennid/keila/

Keila Swimclub

klubi juht:

Tõnu Meijel

telefon:

5 094 484

e-post:

tonu.meijel@mail.ee

Tantsuklubi VIVA

Laste võistlustants ja täiskasvanute seltskonnatants

klubi juht:

Silver Laiv

telefon:

678 1576, 566 98890

e-post:

koduleht

vtkviva@gmail.com

www.tkviva.eu

Keila Võrkpalliklubi

klubi juht:

Paul Hein

telefon:

51 128 25

e-post:

info@keilavk.ee

kodulehekülg:

www.keilavk.ee

Keila Pesapalliklubi

klubi juht:

Jaanus Väljamäe

telefon:

52 869 93

e-post:

jaanus@keila.ee

MTÜ Keila Korvpallikool

klubi juht:

Tarmo Hein

telefon:

5 5597 936

e-post:

info@keilakk.eu

MTÜ Harju Jalgpallikool

treener:

Indrek Nuuma

telefon:

5 8134 943

e-post:

indrek.nuuma@harjujk.ee

kodulehekülg:

www.harjujk.ee

Astuudio

 

klubi juht:

Aili Puss

aadress:

Paldiski mnt 17

telefon:

56 206 227

e-post:

atstants@gmail.com 

Kodulehekülg:

www.astuudio.ee

Keila Võrkpallikool  
klubi juht: Jüri Rumm
telefon:  53 541 941
e-post:  kool@keilavk.ee
koduleht: www.kool.keilavk.ee
Johannes Kotkase nim SK   
klubi juht: Tauno Hausenberg
telefon: 56 244 743
e-post: j.kotkasesk@gmail.com

 

Akrobaatikaklubi PartnerAkro

Peatreener                                          Kadri Ridaste

telefon:                                                5524985

e-post                                                   kadri@partnerakro.ee

koduleht                                               http://partnerakro.ee/

 


Diva Tantsustuudio
Klubi juht:                                  Sigrid Narits
Telefon:                                      58450972
E-post:                                        diva@diva.ee
Kodulehekülg:                           www.diva.ee