Aadress:   Keskväljak 12   76607 KEILA

Telefon:     6045045      

Fax:           6780415

e-mail:        kultuur@keila.ee

Reg.nr.       75014534

 

Kantselei avatud:  E-R  10 - 16   

 

 

¤        ¤        ¤        ¤        ¤        ¤         ¤         ¤         ¤         ¤         ¤         ¤         ¤        ¤        ¤         ¤       ¤

 

 

Katrin Sassi                direktor

          tel: 6780415

          e-mail: katrins@keila.ee

 

Kalle Kask                   direktori asetäitja

                                      tel: 6780415

                                      e-mail: kalle@keila.ee

 

Marge-Elin Roose        kunstiline juht

           e-mail: marge@keila.ee

 

Maija-Liisa Kruus         kunsti- ja huvitöö kuraator

                                       e-mail: maija-liisa.kruus@keila.ee

 

Riina Heina                   administraator

            e-mail: riina.heina@keila.ee

 

Aare Lepiksaar             projektijuht / tehnik

                                       e-mail: aare@keila.ee

 

 

 

 

¤        ¤        ¤        ¤        ¤        ¤         ¤         ¤         ¤         ¤         ¤        ¤         ¤        ¤        ¤        ¤        ¤