"Keila terviseks" on Eesti Vabariik 100  juubelile pühendatud terviseliikumise sündmustesari, mis toimub 2017-2018 aastal.

Sündmusi viivad läbi erinevad organisatsioonid. Ühisturundust veab MTÜ Kultuuriguru koostöös Keila linnaga.

Jälgi meid ka Facebookis

Küsimuste korral võta ühendust: keilaterviseks@gmail.com
 

MEEDIA:

02.06.2017 Keila Leht "100 lapsevankrit Titerallil 2018" (lk 6)

21.04.2017 Keila Leht "Kingime Eestile tervisest hoolived inimesed. Lööd kampa?" (lk 5)

 

INFO "Keila terviseks" KORRALDAJALE:

 

Sündmuse registreerimisankeet korraldajale

KUJUNDUSFAILID KORRALDAJALE

***

Igaüks, kes soovib terviseliikumises kaasa lüüa, saab liituda meie sündmuste sarjaga - olgu see siis linnaasutus, vabaühendus, spordiklubi, seltsing või lihtsalt aktiivne inimene. Oluline, et sündmus saab toimuma Keila linnas või Keila linna elanikele. Sama vaba on ka sündmuste teemadering: aktiivne liikumine looduses või treeningsaalis, spordivõistlus, mõni liikumisega seotud õpetus, tervislikke eluhoiakuid väärtustav tantsupidu, õpitoad, vaimsele tervisele tähelepanu pööramine jne. Kõik, kes soovivad oma sündmusi "Keila terviseks" raames korraldada peavad täitma vastava ankeedi ja toimima lihtsate tingimuste järgi. Näiteks:

Statistika kogumise jaoks palume korraldajal üles märkida järgmisi andmeid osalejate kohta ning saata need peale sündmust e-mailile keilaterviseks@gmail.com:
  • Osalejate nimed
  • Osalejate vanused
  • Kohalik omavalitsus, kust osaleja pärit on 
  • Paar fotot ettevõtmisest
Andmeid me avalikusta, vaid kogume neid enda jaoks, et hiljem analüüsida, kui palju osalejaid „Keila terviseks" raames osa võttis ja kui mitmed tegid seda erinevatel sündmuste sarja üritusel. Samuti annab see võimalusi teha meil vaheloosimisi ja tublimate osavõtjate tunnustamisi. 
Fotosid kajastame kindlasti „Keila terviseks" Facebooki lehel. 
 
Sotsiaalmeedias turundades palume kasutada ka teematrelle #keilaterviseks #keila #EV100 ning märkida, et sündmus toimub Keila terviseks raames. Kasutada võib näiteks sellist sõnastust: "/Sündmuse nimi/  on Eesti Vabariik 100 juubelile pühendatud terviseliikumise sündmustesarja "Keila terviseks" osa."
 
Kõik korraldajad saavad ka Tervisepassid ning kleepsud, mida soovijatele jagada. 
 
 

Kõikide "Keila terviseks" kujunduste autor on Ann Vaida.