Johann Nikolai Tähe (17.12.1870-22.06.1942):
 
Linnavanem 1. mai 1938-16. august 1940. 
 
 
Madis Povel:
 
Linnavanema asetäitja 16. augustist 1940-10. veebruarini 1941.
Täitevkomitee esimees 10. veebruarist 1941-28. augustini 1941
 
 
Gustav Kulp (1874-1964) 
 
Linnavanema ajutine kohusetäitja 28. augustist 1941-12. detsembrini 1941.
 
 
Otto Pärnsalu (1901-?) 
 
Linnapea 12. detsembrist 1941-26. septembrini 1944.
 
 
Jaan Lemberg
 
Täitevkomitee esimees 26. septembrist 1944-31. märtsini 1945.
 
 
Lembit Malva (1921-1980)
 
TK esimees 31. märtsist 1945-23. oktoobrini 1946
 
 
Voldemar Elb (1914-1985)
 
TK esimees 23. oktoobrist 1946-24. augustini 1949
 
 
Hilli Katai (1919-?) 
 
TK esimees 24. augustist 1949-6. jaanuarini 1951
 
 
Sirje Kimer
 
TK esimees 6. jaanuarist 1951-6. detsembrini 1951
 
 
Mihkel Adra (suri 1978)
 
TK esimees 6. detsembrist 1951-9. märtsini 1953
 
 
Vladimir Merbach (1919-1975) 
 
TK esimees 9. märtsist 1953-11. märtsini 1955
 
 
Anna Laur 
 
TK esimees 11. märtsist 1955-20. märtsini 1957
 
 
Ivan (Juhan) Ipits (1911-1978) 
 
TK esimees 20. märtsist 1957-29. märtsini 1963
 
 
Ludmilla Kutnik (suri 1975) 
 
TK esimees 29. märtsist 1963-1. juulini 1975
 
 
Aino Kullo (sünd 1931)
 
TK esimees 1. juulist 1975-30. juunini 1987
 
 
Peeter Kõresaar (sünd 1954)
 
TK esimees 30. juunist 1987-1. veebruarini 1990
 
 
Andres Pärt (sünd 1966) 
 
TK esimees, alates 6. detsembrist 1990 linnapea. Ametis kuni 12. juulini 1994.
 
 
Sulev Jürgenson (sünd 1948) 
 
Aselinnapea linnapea kohustes alates 12. juulist 1994-10. aprillini 1995.
 
 
Leino Mägi (sünd 1955)
 
Linnapea alates 10. aprillist 1995-21. märtsini 2003
 
 
Tarvi Miilits ( sünd 1973)
 
Abilinnapea linnapea kohustes 21.märts 2003 – 25.märts 2003
 
 
 Ago Kokser (sünd 1952)
 
Linnapea alates 25. märtsist 2003-4. aprillini 2006
 
 
Enno Fels (sünd 1954)
 
Abilinnapea linnapea asendajana 4.aprillist 2006 - 25.aprill 2006
 
 
Mati Õunloo (sünd 1958) 
 
Linnapea alates 25. aprillist kuni 26. septembrini 2006
 
 
Kaur Kaasik Aaslav (sünd 1976)
 
Abilinnapea linnapea asendajana alates 26.september 2006 - 3.oktoober 2006
 
 
Tanel Mõistus (sünd 1982) 
 
Linnapea alates 3.oktoober 2006 kuni  3.september 2012
 
 
Enno Fels (sünd 1954)
 
Linnapea alates 4.september 2012
 
 
Koostas Allar Viivik ja Valdur Vacht