« Tagasi

34.nädal

 

Esmaspäev, 20.august:

Oli Keila Jalgpalliklubi Perepäev. Päeva lõpetas Keila JK esindusmeeskonna kohtumine Rakvere JK Tarvasega. Mäng lõppes tulemusega 1:3.

 

Teisipäev, 21.august:

Linna valimiskomisjon tegi otsuse, millega määras oma volitused peatanud volikogu liikmele Erki Felsile 1. septembrist k.a. 6 jaanuarini 2019 asendusliikme Andreas Mändmetsa.

Annika Koppel on uus Keila linna piirkonnapolitseinik. Annika Koppeliga saab ühendust e-kirjaga aadressil annika.koppel@politsei.ee ja telefonil 6124593. Vastuvõtt piirkonnapolitseiniku juurde toimub esmaspäeviti kell 10:00-12:00 Keila linn Keskväljak 8 A Lääne-Harju konstaablijaoskonnas.

 

Kolmapäev, 22.august:

Tänaseks on enamus õpetajatest taas tööl. Hommikul tervitas Keila Kooli juhtkond puhkuselt tulijaid. Tutvustati uusi õpetajaid, räägiti uudistest ja söödi kringlit. Keila Kool annab teada, et õppeaasta avaaktus toimub traditsiooniliselt 1.septembril. Kell 10.00 algab 1.klassidel ja 4.-12.klassidel klassijuhatajatund. 2. ja 3. klassid ning 4.e klass kogunevad kella 10.30ks algkoolimaja kõrvale spordiplatsile, neil klassijuhatajatundi ei ole. Kell 10.35 algab Põhjamaja (Ehitajate tee 1) eest rongkäik mööda Paldiski maanteed. Pargi tänavalt algkoolimaja (Pargi tn 2) juures liitub rongkäiguga Keila Kooli esimene kooliaste. Sealt liigutakse mööda Pargi tänavat otse Lauluväljakule. Kell 11.00 algab Lauluväljakul esimesele koolipäevale pühendatud aktus.

Keila Kooli saabus Erasmus projekti raames vabatahtlik Kübra Siyahkoç, kes on pärit Türgist ning tema peamiseks ülesandeks on olla abiks õpetajatele ning õpilastele.

 

Neljapäev, 23.august:

Keila linnas alustati Keila Kooli juures asuvale võistluskeskusesse laupäevase triatlonivõistluse tarbeks rajatiste püstitamisega.

Esiliiga 25. vooru avas tabeli tagumise poole lahing Tartu Santose ja Keila JK vahel. Kuigi Keila juhtis võõrsil mängu päris pikalt, kaotati kümmekond minutit enne matši lõppu hetkeks valvsus ja Santos sai 2:1 võidu.

Keila linna asutuste juhtidele toimus TÜ õppejõu Andres Kuusiku turunduskoolitus.

 

Reede, 24.august:

Keila Lehes: esiküljel Keila Jalgpalliklubist ja nende perepäevast. Uudistes ENSTO-st, uutest õpetajatest, uuest piirkonnapolitseinikust, trialist, organistist Erik Rajamäest ja Timurist. Pikema intervjuu annab juubelit pidava Harju Elektri juhatuse esimees Andres Allikmäe. Tegija on Siim Ülavere.

Keila Linnavalitsuse istung 24.augustil 2018

Linnavalitsus muutis Keila Lasteaed Vikerkaar direktori ettepanekul lasteaia toitlustusjuhi ametikoha ümber majandusjuhi ametikohaks ja kantseleitöötaja ametikoha sekretär-asjaajaja ametikohaks.

Linnavalitsus kehtestas 2018/2019.õppeaastaks lapsevanemate initsiatiivil loodava Keila Kooli 2. klassi õpilaste inglise keele ringi kuutasuks 20 eurot. Keila Kool tagab ringide tegevuseks tasuta ruumid.

Linnavalitsus väljastas kasutusloa Kalda põik 2, 4, 6, 8, 10 ja 12 kinnistutele ehitatud ridaelamule.

Linnavalitsus määras projekteerimistingimused raudteerajatise projekti koostamiseks Keila linnas olevale AS Eesti Raudtee kasutuses hoonestusõiguse alusel olevale Eesti Vabariigile kuuluvale kinnistule, katastriüksuse aadressiga Keila Raudteejaama. Projekteeritakse Tallinn-Paldiski-Riisipere II etapi kapitaalremonttöödega seoses järgmised tööd: raudtee pealisehituse kapitaalremont, mis sisaldab olemasoleva raudtee eemaldamist, ballastprisma väljavahetamist, uute liiprite ja rööbaste paigaldamist ja pöörmete vahetamist.

Linnavalitsus otsustas korraldada riigihanke avatud hankemenetluse Pargi 37 eluhoone projekteerimis- ja ehitustöödeks e-menetlusena ja moodustas selleks komisjoni.

Linnavalitsus tunnistas riigihanke "Keila Keskpargi rekonstrueerimine" edukaks Aktsiaselts Terrat pakkumus maksumusega 1 133 828,76 eurot, millele lisandub käibemaks 20%, kui vastavaks tunnistatud pakkumuste hulgast majanduslikult soodsaim pakkumus, kus pakkumuse edukaks tunnistamisel võetakse arvesse ainult madalaimat hinda eurodes käibemaksuta. Vastavaks tunnistati ka YIT Infra Eesti AS ja Tallinna Teede Aktsiaselts pakkumused. Keskpargi rekonstrueerimistööd algavad veel sellel sügisel ja on planeeritud kolmele aastale.

Linnavalitsus väljastas Regio Kinnisvara OÜ-le reklaami paigaldusloa. Reklaam võib paikneda Haapsalu mnt ääres, Keskpargi ja Ohtu tee vahelise ülekäiguraja läheduses. Reklaam on nähtav Haapsalu maanteelt ning see ei ole eksitav ega piira sõidukijuhtide ja jalakäijate nähtavust ülekäigukohas. Reklaamipind on ühepoolne PVC-plaat trükikleebisega, mõõtudega 1,88x1,7 m (ca 4 m²). Reklaam annab informatsiooni Keilas tegutseva kinnisvara firma kohta. Reklaami võib eksponeerida 15.02.2018–15.02.2019. a. 

Sel nädalal toimunud Elva CUP jalgpallis osalenud Keila JK võistkondade tulemused: U13 võistkond Elva Cupil 7.koht. Mänguaeg 1x20min. Alagrupis kaotati 0-2 Võru FC Heliosele, mängiti viiki 1-1 Viljandi JK Tulevikuga ja 0-0 FC Elvaga ning võideti 1-0 lätlaste FC Gauja võistkonda. Kohamängudes kaotati 0-1 Rakvere JK Tarvale ning võideti 2-0 Viljandit. Turniiril osaleti rohkearvulises koosseisus, et anda mängijatele võimalust saada mängukogemust heal tasemel vastaste vastu. Huvitav oli mängida võistkondade vastu, kellega eriti kokku ei ole sattunud. U12 võistkond Elva Cupil 5.koht Mänguaeg 1x20min. Kaotati 8-0 FC Elvale Valgele ning 4-0 Võru FC Heliosele ja ka Tartu FC Heliosele, 0-0 mängiti viiki Põlva FC Lootosega ja 2-0 võideti FC Elva Punast. Poisid võitlesid tublilt ning hea meel oli näha, et keerulistes mängudes kerkisid esile liidrid, kes kandsid suurt rolli ja vastutust. U10 võistkonna sõpruskohtumine FC Tallinnaga. Kolmapäeval toimunud tulise ja momentiderohke kohtumise võitsid Keila poisid tulemusega 3:2. U9 võistkond Elva Cupil: Kuigi väga paljud poisid ei saanud turniirile tulla, siis sellegipoolest saadi arvestatav hulk mängijaid kokku, et Elvas jalgpalliga lustida. Kiitus nendele, kes pikale reisile tulid ja vastu pidasid.

Tallinna Lillefestival: Keila linna eripreemia pälvis Kopli Ametikool. Festivalil osales ka Keila sõpruslinn Kerava.Pildid.

 

Laupäev, 25.august:

Keilas toimus täispikk Triathlon Estonia jooksuetapp. Triathlon Estonia 2018 täispika distantsi võitis oma esimest täispikka triatloni läbinud Tuomas Talola Soomest ajaga 9:07:29,2. Teine oli Erko Kurvits, kolmas Jari Ahtola. Poolpika distantsi võitis Pirmin Tamm Tabasalu Triatloniklubist. Vaata pilte.

 

MC Panter klubi trialistid osalesid nädalavahetusel Lätis toimunud Balti Meistrivõistlustel.

 

Pühapäev, 26.august:

Harju Elekter tähistas oma 50-ndat sünnipäeva suure juubelipeoga „Harju Elekter 50. Terve Keila pidutseb" 26. augustil kell 16:00 – 22:00 Keila Lauluväljakul. Juubelipeol esinevad Ivo Linna ja ansambel Supernova, Liis Lemsalu & Bänd, ansambel Revals. Õhtut juhib Venno Loosaar. Lastele pakub põnevust SkyJump ning Glitter Tattoo. Suurejoonelise kontsertpeol autasustati  käimisvõistluse „Energialaks" võitjaid. Vaata pilte.

Draamateatri suveetendust "Isamaa pääsukesed" käis täna Keila kultuurikeskuses vaatamas ka president Kersti Kaljulaid.