« Tagasi

43.nädal 2017

 

Esmaspäev, 23.oktoober:

Reformierakonna Keila piirkonnaorganisatsiooni juhatus otsustas teha valimisliidule Sõbralik Keila ettepaneku alustada läbirääkimisi Keila Linnavolikogu koalitsiooni moodustamiseks. Keila Linnavolikogu 19 kohast sai valimiste tulemusel Reformierakond 12 kohta, valimisliit Sõbralik Keila 4 kohta.

Raamatukogupäevad: Harju Maakonnaraamatukogus oli lugejate kohtumine Keilas koolis käinud kirjaniku Hille Karmiga. Pildid.

Noortekeskus peab 15.sünnipäeva nädalat. Päevakavas noorteka sünnipäeva disain- Dekoratsioonide meisterdamine ja maja kaunistamine sünnipäevanädalaks. Kell 16:30 algas filmiõhtu. Päeva muusikalise poole eest vastutasid Noortekeskuse raadio dj´d Mäverik, Aldur-Leo, Markos - stiiliks "Eesti muusika".

Lätte kooli kolmanda klassi õpilaste flöötide tarbeks on 897 liitrit, õunamahla valmis. Naturaalne, lisaaineteta õunamahl - annetatud koduaia õuntest lapsevanemate poolt pressitud. Maitseb imehää ja killuke heategevust on ka igas lonksus!3 liitrine pakk 6 €, 5 liitrine 10 € (saladuskatte all - pakkides võib tegelikult veidi rohkemgi sees olla). Kätte saab peale vaheaega Lätte koolist. Ja kui raha koos. siis saab ka lastele flöödid osta.

Keila Muusikakooli saalis esinesid Martti Raide klaveriõpilased Tallinna Muusikakeskkoolist Grete Eliise Kask (X kl), Carita Irjas (VI kl).  Kavas Johann Sebastian Bach, Eduard Tubin, Sergei Rahmaninov, Mart Saar, Jazeps Vitols , Edward MacDowell  Felix Mendelssohn-Bartholdy,  Sergei Prokofiev.

Hiirekese Perekeskuses loeng Beebi toimisest: tahke toiduga alustamine.

KEKi ärimajas avati Tamrexi 19. kauplus.

 

Teisipäev, 24.oktoober:

Keila Linnavolikogu I istungil valiti üksmeelselt Keila Linnavolikogu esimeheks Tanel Mõistus (Reformierakond) ja aseesimeheks Jaan Murdla (Valimisliit Sõbralik Keila). Linnapea Enno Fels esitas linnavalitsuse tagasiastumispalve. Pildid.

Noortekeskuse sünnipäevanädalal:  Kaitseliidu Noorkotkad- ja kodutütred korraldavad sportlikke mänge, Pushball, Jenga turniir, Vabadussport viib läbi parkuuri töötoad (al 10a, registeerimine noortekeskuses),  Pinksi turniir, - vs noorsootöötaja ehk tule ja kutsu noorsootöötaja võistlema! Kes võidavad, kas noored või noorsootöötajad?! Võimalikud alad välja kutsumiseks: pinks,jenga, noolemäng, xboxi sportmängud, korvpalli vabavisked, saalihoki, sulgpall, lauajalgpall. Lisaks Piljardi turniir ja  Braketantsu töötuba.

Noortetoas Mõte Kuubis - Comedy Estonia liige Daniel Veinbergs stand up workshop.

Keila KK esindusmeeskond Tallinna Südalinna Koolis:  A4 Haldus/Lahe Kinnisvara vs. Keila KK 50:70.

 

Kolmapäev, 25.oktoober:

Harjumaa Muuseum avaldas Üleskutse: tegeleme Kaitseliidu Harju maleva 100. aastapäevaks näituse kokku panemisega. Kui kellelgi on midagi (kohaliku) kaitseliiduga seotut, mida saaks ka muuseumiga jagada, oleksime tänulikud. 2.novembril kell 13 toimub muuseumis ka Kulbi klubi, mis on samale teemale pühendatud.

Noortetoas Mõtte Kuubis olid kontserdiga külas Anna Põldvee ja Erki Pärnoja.

Sotsiaalkeskuses oli Sügiskontsert.

Harju Maakonnaraamatukogus oli kohtumine kirjaniku ja raamatu kujundajaga. Pille Matt rääkis sellest, kuidas ta kirjutas ja Tiina Matt sellest, kuidas ta kujundas raamatu "Väike Villem". Kuulajateks peamiselt Miki lasteaia lapsed. Aga samal ajal on raamatukogus avatud mitmed väljapanekud. On üleriigilised raamatukogupäevad „Kohtume raamatukogus". Pildid.

Õhtul avati raamatukogus Kunstiringi "Sirlett" näitused "Tervislikud sügisannid: vaikelud" ja "EX LIBRIS - minu raamat".

Näituste avamine kolmapäeval, 25. oktoobril kell 17.00.

Noortekeskuse sünnipäevanädal: Fotojaht. Grupp sõitis pildistama Viru rappa.

Muusikakooli saalis oli Klaveriõhtu. Esines Johan Randvere, kavas: Beethoven, Vitols, Schumann, Liszt jt.

 

Neljapäev, 26.oktoober:

Noortekeskuse sünnipäevanädalal: mullimeistrid ja nortsi 15. sünnipäeva fantaasiatortide tegemine.

Lõppes U15 vanuseklassi turniir "Kiili sügis". Keila Võrkpallikooli tüdrukud näitasid kahe päeva jooksul head mängu, alistades kõik vastased. Kuldmedalid ja I koht kuulub nendele tüdrukutele: Eliise Raamat (kapten), Miina Vanem, Lisette Loos, Mirjam Toom, Anett Lichtfeldt, Getriin Kaares, Marie Helene Eensalu ja Birke Mirell Pahapill. Treenerid tänavad tüdrukuid superhea töö eest ning SK TATSi turniiri korraldamise eest. Tundub, et meie võistkond on eelseisvaks hooajaks valmis.

Keila Lasteaed Vikerkaare Pääsupesa lapsed viisid oma kallid isad eksursioonile Ämari Lennubaasi. Laste päev lasteaias algas hommikuse küpsisetordi tegemisega ning valmisid personaalsed koogid isale ja ka lapsele endale.  ​Lõunasöök söödi täna varem ja kui transport saabus, mindi ühiselt bussile. Ämaris ootas meid vahva giid, kes tutvustas lennubaasi tegemisi ja toimetusi. Käidi vaatamas kasarmut, sai näha sõjaväe sõidukeid, külastati lennuki angaari ja põnevat päästekomando tehnikat. Kõikide toimetuste vahel nautisid lapsed esimest maha sadanud lund. Lasteaeda tagasi jõudes maiustati küpsisetorti ja joodi morssi. Lapsed ja isad nautisid koos veedetud kvaliteetaega!

Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse poolt korraldatud Töövarjupäeval oli Keila linnavalitsuse pressiesindaja Valdur Vachti töövari Annabel Jürgenson Viimsi Koolist.

MC Panter korraldas oma talihallis Tööstuse 15 avatud uste päeva - elektrilise trialirattaga said sõita kõik soovijad. Kogenumad nautisid talviseid sõidurõõme. Klubi nimekirja on pandud mitu uut trennihuvilist. Pildid.

Raamatukogupäevad: täna töötas raamatute väljastajana Keila Sotsiaalkeskuse juhataja Riina Sippol.

Noortetoas Mõte Kuubis oli Harjumaa ettevõtlikkusteadlikkuse programmi raames Turunduskoolitus Lääne-Harju 9.-12.klasside õpilastele.

 

Reede, 27.oktoober:

Keila Lehes: esiküljel Miki lasteaia uuest majast. Uudistes Linnavolikogu esimeheks valiti Tanel Mõistus, kirikupäevadest, kinnisvaraturust, vingugaasianduritest ja helkuritest, EV 100 ühiskingitustest, Samat uuest piletisüsteemist. Kaupmehi kutsutakse Advendilaadale, mis toimub 3.detsembril. Tegija on Meelis Aab.

Linnavalitsus sai Teedeprojektist kätte Ülesõidu tänava (Eha tn – Aukamäe tn), Vaikse tänava (Kruusat tn – Vaikne 46) ja Tuule tee ja Koidu tänava (Ülesõidu tn – Keila jõgi) põhiprojektid. Osa neist töödest on kantud Keila linna 2018.aasta eelarvekavasse.

KNK 15.sünnipäevanädala finaaliks on ansambel JUPITERi kontsert ja siis tort! Päeval sai harjutada ja õppida vibulaskmist.

Muusik Kristjan Kannukene esitles KUMU-s oma plaati „333".

 

 

Laupäeva, 28.oktoober:

Kell 12.00 Harju Maakonnaraamatukogus Ettelugemishommik lastele. Loeme Aino Perviku raamatut "Sinivant joonistab".

 

Pühapäev, 29.oktoober:

Keila JK viimane kodumäng esiliiga B-s. Vastne on Tartu JK Tammeka U21-a.

Reformierakond ja Valimisliit Sõbralik Keila allkirjastasid koalitsioonimepingu aastateks 2017 - 2021. Lepingule kirjutasid alla valimisliidu poolt Jaan Murdla ja Reformierakonna poolt Enno Fels.