« Tagasi

30.nädal

 

Esmaspäev, 24.juuli:

24. - 27. juulini toimus Keila Tervisekeskuses Eesti noortekoondise (s.a. 2002-2003) laager. Esindatud on ka kolm Keila Võrkpallikooli kasvandikku.

Harju Maakonnaraamatukogus on Minu Kogu sarjas näitus "Arvo Pihlametsa pastapliiatsid".

 

Kolmapäev, 26.juuli:

Lääne-Harju Politseijaoskond andis oma Fb kontol teada, et käesoleva aasta alguses sõlmiti koostöökokkuleppe Kaitseliidu Harju maleva Keila Noorte Kotkaste ja Kodutütarde rühmaga, et teha omavahel süvendatult koostööd ja viia läbi ühiseid info-ja koolituspäevi! 21. juulil leidis  koostöökokkuleppe raames aset esimene üritus - Keila Noorte Kotkaste ja Kodutütarde päästelaager, mille üheks osaks oli politseitöö põhjalik tutvustus. Lääne-Harju piirkonnagrupi vanem Mart Meriküll, Keila linna piirkonnapolitseinik Madis Märdin ning Keila valla ja Paldiski linna noorsoopolitseinik Liina Soodla viisid noortele läbi meeleoluka ja põneva päeva, tutvustades politseimaja, erivahendeid ja sõidukeid, räägiti ka internetiturvalisusest. Tõeliseks magnetiks osutusid aga Põhja prefektuuri künoloogiateenistuse kaks koerajuhti koos kahe teenistuskoeraga!

 

Laupäev, 29.juuli:

Keilas toimus esimest korda ekstreemtakistustega Myfitness Madness Final Race takistustega maastikujooks. Umbes 5,5 km pikkusele rajale oli paigaldatud 20 takistust.  Meeste arvestuses sai II koha Egon Mõek, Keila JK meeskonna vanameister. Võitis Mardo Lundver. Kolmas oli Rauno Tiits. Naistest oli kiireim üldarvestuses kuuendal kohal lõpetanud Liliana Torn (32.19).  Külli Sizask oli naistest teine (32.31) ning Egle Pesti kolmas (35.54). Kokku läbis võistlusdistantsi 167 jooksjat. Vaata pilte.

Keila Terviseradadel toimus esimest korda Eesti Harrastajate meistrivõistlused discgolfis.

 

Pühapäev, 30.juuli:

Kohvik „Kirsipesa" teatas oma tavapärase töö lõpetamisest. „Head sõbrad, lugu järgmine, et alates homsest Kirsipesa enam igapäevaselt avatud ei ole ja sulgeb lõplikult oma ukse senisel aadressil 31.august 2017. Kõik üritused ja tellimused jms, mida me oleme lubanud, need toimuvad, samuti saate pidada meie juures augusti jooksul oma sünnipäeva või tellida torte, kringleid, vahvleid, nii nagu ikka. Me jääme Keilasse alles, kuid esialgu ei ole teada meie uus asukoht ega ka see, mida ja kuidas me täpselt teeme. Põhjuseid on mitmeid ja lahkama neid siin ei hakka," teatab Kirsipesa oma Facebooki leheküljel tänades kõiki ja kinnitades, et „Me kohtume veel!" Hetkel teadaolevad kuupäevad, mil Kirsipesa avatud on järgmised - 10.08 Ikevald Rannap'i kontsert  ja 17.08 „Keila jääb" ürituse raames.

Keila JK võitis koduväljakul Paide LM U21 seisuga 4:1.